1. seren taylan

seren taylan Forum Okuru

beta hcg düşük çıkıp sonra hamile kalanlar var mı ?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında seren taylan tarafından paylaşıldı.

Adetine yakın beta hcg si düşük çıkıp hamile olan varmı

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Beta hcg değerleri konumuzda belirttiğimiz üzere, bu hamilelik hormonları kandan alınan değerler ile ölçülmektedir. söz konusu hcg değerleri düşük çıktığında kesinlikle hamilelik yok demektir. Yanlız şöyle bir durum var. sizin adetinizin bitiminden hemen sonra ya da regl tarihiniz geçmeden yaptırmanız durumunda muhtemel değerler düşük çıkacağından dolayı zaten hamilelik belirtileri almadan işlemi yaptığınız anlamına gelir ve hamile olmadığınızı gösterir bu durum .
    Ama tam zamanında yapmış iseniz örneğin regl bittikten sonra ve buna göre beta hcg değerleri düşük çıkmış ise hamile kalmanız mümkün değil. Ama dediğim gibi zamamından önce yapılan testlerde daha sonra hamilelik çıkabilir. Umarım anlatabilmişimdir.

beta hcg düşük çıkıp sonra hamile kalanlar var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. düşükten  sonra hemen arkasından hamile kalan var mı?

düşükten sonra hemen arkasından hamile kalan var mı?

mrb melekler umarım benimle yaşadıklarını paylaşıcak bi melek vardır. 22 gün önce 5+3 te kanamalı düşük yaptım.doktor kontrolümde rahmimin çabuk toplanmış oldugunu ve 1 adetten sonra tekrar bebek düşünebileceğim söylendi.herhangi bir operasyon geçirmedim (kürtaj gibi) çünkü gebelik haftam küçüktü. Bu ay korunuyorum ama olası ihtimallere karşıda korkuyorum.Bu yüzden düşükten sonra hemen hamile...
  2. beta hcg 7,85 sonucuna göre hamilelik var mı gebemiyim ?

beta hcg 7,85 sonucuna göre hamilelik var mı gebemiyim ?

merhabalar adetim 7 gün gecikti kan testi yaptırdım 7,85 cıktı hamile olabilir miyim?
  3. beta hcg değerleri sonradan artar mı ?

beta hcg değerleri sonradan artar mı ?

Merhaba ben yazmıştım yine size 15 gündür adet olmuyorum diye bugün doktora gittim ve kist veya herhangi birşey çıkmadı çok şükür kan testi 0,33 çıktı acaba artar mı bu değer hamile kalmak çok istiyorum allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
  4. Beta hcg değeri 0,5 çıktı hamilelik var mı ?

Beta hcg değeri 0,5 çıktı hamilelik var mı ?

Btc kan testi yaptirdim 0.532 cikti referans araligi 0-7 hic bisey anlamadim lutfen cevap yazarmisiniz
  5. Beta hcg değerim 16.87 cikti  hamilelik var mı

Beta hcg değerim 16.87 cikti hamilelik var mı

Iyi günler benim bugün adet günüm AMA olmadim bende saglik ocagina gittim ve gebelik testi yaptirdim 16.87 cikti sizce normalmi Doktor gebelik var dedi AMA degerin düsük dedi sizce korkmalimiyim ve KAC haftalik gebelik sayiliyor

Sayfayı Paylaş