beta hcg düşük çıkıp sonra hamile kalanlar var mı ?

S

seren taylan

Forum Okuru
beta hcg düşük çıkıp sonra hamile kalanlar var mı ?
Adetine yakın beta hcg si düşük çıkıp hamile olan varmı

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Beta hcg değerleri konumuzda belirttiğimiz üzere, bu hamilelik hormonları kandan alınan değerler ile ölçülmektedir. söz konusu hcg değerleri düşük çıktığında kesinlikle hamilelik yok demektir. Yanlız şöyle bir durum var. sizin adetinizin bitiminden hemen sonra ya da regl tarihiniz geçmeden yaptırmanız durumunda muhtemel değerler düşük çıkacağından dolayı zaten hamilelik belirtileri almadan işlemi yaptığınız anlamına gelir ve hamile olmadığınızı gösterir bu durum .
Ama tam zamanında yapmış iseniz örneğin regl bittikten sonra ve buna göre beta hcg değerleri düşük çıkmış ise hamile kalmanız mümkün değil. Ama dediğim gibi zamamından önce yapılan testlerde daha sonra hamilelik çıkabilir. Umarım anlatabilmişimdir.

beta hcg değerim düşük mü yardım edin nolurr!!!! hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Beta hcg değeri düşük tehlikesi Beta hcg değeri düşük tehlikesi
Beta değerim 3.5000 ken 600 düştü doktora sorduğumuzda o bile imkansız dedi büyük ihtimalle düşük yapmış olabilirsin falan dedi . Bunu duyduğumuzda tabi yıkıldık sonra başka bir doktorun yanina gittik durumu anlattık o doktorda hamilesin ama...
Soru-Cevap 1
Beta hcg değerim 11.53 çıktı bugün 4.84 e düştü hamilemiyim düşük mü yapıyorum Beta hcg değerim 11.53 çıktı bugün 4.84 e düştü hamilemiyim düşük mü yapıyorum
Merhaba ben bundan 2 gün önce kan testine gittim 11.53 çıktı 2 gün sonra yine gel dedi bugün gittim 4.84 çıktı bugün saat 14.30 gibi adet oldum kanama başladı ve şiddetli sancılarım var doktora gitmelimiyim 4.84 çok karıştırdı kafamı
Gebelik belirtileri 1
DÜŞÜK BETA HCG DEĞERİ DÜŞÜK BETA HCG DEĞERİ
Herkese merhaba; bir konuda yardımınıza ve fikirlerinize ihtiyacım var: Benim adet tarihim 2 gün gecikince evde hamilelik testi yaptım, ikinci çizgi çok silik çıktı. Hemen o gün kan tahlili yaptırdım beta hcg 48.24 çıktı. bu testten iki gün...
Bilmedikleriniz 8
HCG değerim düştü düşükmü yapıcam? HCG değerim düştü düşükmü yapıcam?
hcg değerinin düşmesi düşük habercisimi,hcg değerinin düşmesi sağlıksız gebelikmi,hcg değeri neden düşer,hcg değeri düşüşü ve bebek düşmesi hakkında bilgiler Sitemize gebe olan hanımlar tarafından sık yöneltilen sorulardan biride hcg...
Gebelik 84
beta hcg değerim düşük mü yardım edin nolurr!!!! beta hcg değerim düşük mü yardım edin nolurr!!!!
beta hcg hcg düşüklüğü beta düşüklüğü bhcg düşükse değeri düşükse SAT 13 ekimdi.. 17 kasımda kan testi yaptırdım beta hcg değerim 304 çıktı bilen arkadaşlar yardım edin , dğerlendirin lütfen.. :18: :18: :18:
Gebelik 0