Beta hcg hormonu 0,221 çıktı hamilemiyim

Efulimssi

Yeni Üye
Üye
Beta hcg hormonu 0,221 çıktı hamilemiyim
Beta hcg hormonu 0.221 çıkınca ne anlama gelir

Selamlar bu sonuca göre hamile değilsiniz. Adetinizin üzerinden kaç gün geçti yazar mısınız ?

Merhaba daha adetime 4 gün var ama ben duramadım sonuç hep 0.100 ckydu 0.221 çıkınca heyecanlandım

Adetinize 1 gün kala bir kez daha yapıp sonucu yazar mısınız lütfen hamile iseniz yükselecektir değerler. Hayırlısı olsun :)

Adetinize 1 gün kala bir kez daha yapıp sonucu yazar mısınız lütfen hamile iseniz yükselecektir değerler. Hayırlısı olsun :)
İnşallah yükselir kesinlikle yazcam bu sonuca ne demeli peki çok üzülüyorum bundan 3 ay önce dış gebelik ten ameliyat oldum 3 ay sonra gebelik düşün dedi doktor bende çok heyecanlıyim duramym

İnşallah yükselir kesinlikle yazcam bu sonuca ne demeli peki çok üzülüyorum bundan 3 ay önce dış gebelik ten ameliyat oldum 3 ay sonra gebelik düşün dedi doktor bende çok heyecanlıyim duramym
Tekrar kan yaptinizmi bnmde sonuc ayni ciktida herzaman 0.100 cikarken bugun 0.221 cikti

Ozaman geçmemiş ti zaten hamile değilmişim adet oldum ben dış gebelikten ameliyat oldum korkuym o yüzden tekrar yapyrm yine adetime daha 9 gün fln var dün kan testinde 0.953 cikti peki bu hamilelik olabilir mi

Adet dönemine 9 gün kala gebe olup olmadığınız anlaşılmaz. En erken adete 1-2 gün kala yada adet gecikmesinde net sonuç alırsınız..

Geri