Beta HCG kaç olursa bebeğin kesesi görülür?

Merhaba en son adet tarihim 22 ocaktı gebelik testi yaptım pozitif çıktı sonra hcg testi yaptım 48 çıktı bebeğin kesesini görmek için ne zaman doktora görünmeliyim ?

Merhaba, gebelikte bebeğin kesesi gebeliğin 4,5, 5- 6. haftası görülür. Keseyi görmeyi beklemeyin hekim kontrolün de olun. Hcg testi nin tekrarı gerekebilir , değerlerin izlenmesi gerekir.

Merhaba, bebeğin kesesini gebeliğin 4,5 - 5 ve 6. haftasın da görebilirsiniz. Öncelikle gebeliğinizin teyidi için hekim kontrolünde olunuz.

Merhaba, bebeğin kesesini gebeliğin 4,5 - 5 ve 6. haftasın da görebilirsiniz. Öncelikle gebeliğinizin teyidi için hekim kontrolünde olunuz.
Merhaba ;
Hamile olduğumu 15.03.2018 de kan testinde öğrendim beta değerim 55 idi. Hemen iki gün sonra doktor kontrolüne gittim daha çok küçük olduğunu keseyi göremeyeceğimizi söyledi. Tekrar kan testi istedi değer 164 olmuş. Normal gidiyor denildi rahime yerleşmiş midir bebeğim bu konuda bilginizi rica ederim

Merhaba ;
Hamile olduğumu 15.03.2018 de kan testinde öğrendim beta değerim 55 idi. Hemen iki gün sonra doktor kontrolüne gittim daha çok küçük olduğunu keseyi göremeyeceğimizi söyledi. Tekrar kan testi istedi değer 164 olmuş. Normal gidiyor denildi rahime yerleşmiş midir bebeğim bu konuda bilginizi rica ederim

Merhaba, yerleşme olmuşki pozitif bir test sonucu almışsınız. Hcg değeri belli bir seviyeye gelince bebeğinizin kesesini görürsünüz endişelenmeyin. ( Yaklaşık 5-6. haftada )Hekiminiz de gebeliğiniz ile ilgili herhangi bir problem olmadığını belirtmiş. Kontrollerinizi aksatmayın.Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile.

slam hamile olduğumu öğrendim hcg 34 çıktı ne zaman keseyi görürüm

Merhaba, gebeliğin 5-6. haftası bebeğin kesesini görebilirsiniz. Yalnız beklemeyin bir kadın doğum uzmanına giderek gebe olup olmadığınızı teyit edin. Bir kaç defa hcg testini yapmanız istenecek ve değerler hekiminiz tarafın dan izlenecektir.

Geri