Beta hcg testi sonucum 3 çıktı sonradan yükselir mi acaba ?

Cansusnmz

Yeni Üye
Üye

kızlar ben 29 gun geciktim diger adetime 4 gun kaldı bundan 15 gun once kan testi yaptırdım be zaman yapsam 0 cıkardı 0.1 bıle gormedim yani tarlusal kulladım adet olmayınca hastaneye gittim solda minik kist olusmus kan istedi betam 3 cıktı adetime 7 gun vardı bunu yaptırdıgımda sizce yukselırmi ? Hamile kalmıs olabilirmıyım ymurtlama gördüm bu arada 10 gun once fılan yani beta 3 yukselırmi ? Goguslerim agrıyo adet olucak gibi agrılarım var test yaptım kasetten negatif erken mi davrandım acaba bide

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar Cansusnmz,

Hayatım çok erken yaptırmışsın testini hamilelik yüksek ihtimal ile olabilir. Bana tam tarih vererek anlatır mısın. Bugün ayın 24 ü ne zaman adet olacaksın ne zaman yaptırdın kaç kere yaptırdın sonuç kaç çıktı. Erken yaptırmışsın gibi duruyor ama netlik olması açısından şu bilgileri tek tek verir misin bana.

Sevgiler hayatım.

Tabiki son adet tarihim 23 agustos benm senede 1 kere gecikmeli oluyor normalde 33 gunde bir adet oluyorum 4 gun sonra adet olmam gerekiyor gecen ay olmadım ama yani 62 gundur diger adetim 10 gun gecikince kan verdim 0 cıktı sonra tarlusal kullandım 12 gun bekledim gelmedi sonra hastaneye gittim adet olamıyorum diye ultrasonla baktı 26 mm kıs olusmus solda ve adet oldgun zaman atarsn dedi adet olamadıgn icin kist olmus dedi kan aldı tekrar benden betam 3 cıktı bu sefer duphaston verdi şimdide onu kullanıyorum o ilac zaten gebe olsanda zararı yokmus hamile deglsen adeti sokturuyomus eger gebelık varsa bebegi tutuyomus heralde bende kullandım suan 4 cu gunum ilac kullanalı ama hala gelen yok kan yaptırdıktan yani beta 3 cıktıktan 4 gun snra erken gebelık yaptım adetime 4 gun kala cıkmadı negatif yani erkn mi yaptım 3 senedir olmıyor cok umıtlendm

Selamlar Cansusnmz,

Hayatım çok erken yaptırmışsın testini hamilelik yüksek ihtimal ile olabilir. Bana tam tarih vererek anlatır mısın. Bugün ayın 24 ü ne zaman adet olacaksın ne zaman yaptırdın kaç kere yaptırdın sonuç kaç çıktı. Erken yaptırmışsın gibi duruyor ama netlik olması açısından şu bilgileri tek tek verir misin bana.

Sevgiler hayatım.

Kafan karıstı heralde adetime 8 gun varken verdim 3 dü suan 4 gun var ve erken gebelık tsti yaptım negatif

Selamlar Cansusnmz,

Sevgiler hayatım.

Diger cevabım yukarda canım

Şimdi anladım hayatım. Öncelikle tekrar geçmiş olsun. Senin hamileliğin görünüşe ve anlattıklarına bakarak yok hayatım malesef. Bir şekilde bir hastalık sebebi ile ( muhtemelen kistten olmuş olabilir ) senin adetin gecikmiş. Tarlusal ve duphaston adet olmanı sağlamak içindir bundan ndolayı sana vermiş hayatım doktor. Ben hamilelik olduğunu düşünmüyorum. Rabbim isteyen her kese nasip etsin inşAllah.

Şimdi anladım hayatım. Öncelikle tekrar geçmiş olsun. Senin hamileliğin görünüşe ve anlattıklarına bakarak yok hayatım malesef. Bir şekilde bir hastalık sebebi ile ( muhtemelen kistten olmuş olabilir ) senin adetin gecikmiş. Tarlusal ve duphaston adet olmanı sağlamak içindir bundan ndolayı sana vermiş hayatım doktor. Ben hamilelik olduğunu düşünmüyorum. Rabbim isteyen her kese nasip etsin inşAllah.
Amin canm insallah zaten erkende cıkardı olsaydı benmde umıdim gitti yani ilacların bitmesini beklıcem artık

Geri