Beta hcg testi yanlış çıkanlar doğru sonuç alabilir miyim ?

• Konbuyu başlatan melegimmigeliyorne
  • Başlangıç tarihi
M

melegimmigeliyorne

Forum Okuru
Beta hcg testi yanlış çıkanlar doğru sonuç alabilir miyim ?

Beta hcg testi yanlış çıkanlar Melek Kadınlar Kulübü Forum

Selam kızlar yaklaşık üç aydır evliyim çok şükür allah herkese evliliği nasip etsin çok zor şartlarda evlendik eşim yeni güzel bi işe atandı hemen çocuk yapmak istediğini söyledi bizim aramızda 9 yaş var ben ondan daha küçüğüm çocuğumuz olsun istiyoruz. Benim yaşım biraz geçti ondan bebek istiyorum dedi ben de bebekleri çok seviyorum daha geçen ay konuştuk bunu ama benim bugün adet olmam gerekiyordu ama daha henüz adet olmadım stresliyim hamilelik belirtilerinin tamamını yaşadığımı söyleyemem ne bilim garibim biraz şimdi ben gebelik testi yapayım diyorum forum sitelerinde yaptığım araştırmada beta hcg kandan gebelik testinin kesin sonuç verdiği söyleniyor bunun için ne yapmam gerekiyor. Eğer bebek var ise eşime güzel bir sürpriz de yapmak istiyorum. Yanılma payı hiç yok mu gerçekten bana yardımcı olur musunuz ?

annesinin melegi.jpg

Selamlar güzelim, umarım dediğin gibidir burada senin durumunda olup bebeğine kavuşamayan bir çok anne adayı var. Umarım senin güzel haberlerini alırız. Sana tabiki bilgiler vermek isterim hayatım.

Betc Hcg Kandan Gebelik Testi sonucu yüzde yüz doğrudur. Yanılma payı yoktur. Tabiki teşekküllü bir hasteneden yap hayatım. Derme çatma mantar gibi çoğalan sağlık kuruluşlarında yapma. Yanlış sonuç almazsın merak etme.

Ayrıca bu hususta bazı konu başlıklarının, senin durumunda olan insanlara ve sana yararı olacaktır diye düşünüyorum hemen aşağıdaki bağlantılardan dikkatini çekecek konu başlıklarına bak istersen hayırlı olsun sonucu yaz bize olur mu ?

BETA HCG TESTİ SONUCUNDA NE YAZIYOR

Testi yaptırdıktan sonra bize rakamları yazarsan biz de sana söyleriz ama hastanede ya da tahlili yapan labaratuvardaki kişiler zaten sana söyleyeceklerdir. Olaki bize de yazmak istersin. Hatta kendin bakmak istersen aşağıdaki bağlantı sana yüzde yüz yardımcı olacaktır. Böyle ce hamilelik var ise kaç haftalık hamileyim diye sormadan kendinde bulabilirsin.

Geri