Beta HCG testi yaptırmalımıyım ?

bebeğim bak kaç keredir soruyorum ama cevap alamıyorum geçen ay ne zaman adet oldun bu ay adet olmana kaç gün var ?
Cevaplamistim sadmin ablacım Eylül 12 de adet oldum bu olayı adetmin son günü yani Eylül 14 de yaşadım sadmin ablacım ekimin 10 da adet günüm

Tamam hayatım o vakit bu ay adet olmana iki gün kala tedbiren beta hcg testi yaptır hayatım pek hamile olduğunu düşünmüyorum ama yinede baktırt ve lütfen dikkatli ol. Sevgiler.

Tamam hayatım o vakit bu ay adet olmana iki gün kala tedbiren beta hcg testi yaptır hayatım pek hamile olduğunu düşünmüyorum ama yinede baktırt ve lütfen dikkatli ol. Sevgiler.
@SadmiN ablam @Likapam ablam ben adetime iki gün kala size anlatmış olduğum ilişkiden sonra yani adetime iki gün kale şüpheli ilişkim den 24 gün sonra beta HCG testi yaptırdım 0.100 çıktı bugün adet günüm du ama adet olmadım sizce bu sonuca guveniyim mi ama adetim neden hala gelmedi buna çok takıldım resmen kalbim ağzımda atıyor

Bu sonuca göre hamile değilsin. Yahu bu testin sonucu yüzde bir milyondur yanılma payı yoktur. Hamile değilsin sıkıntı yapma kafana da takma hamileliğin kesinlikle yok. !NOKTA

Hayatım bu kadar sıkıntı yaparsan takarsan tabiki adet olamazsın. Her türlü üzüntüde sıkıntıda çok fazla sevinçte hatta ağrı kesici bile kullansan adetinde sarkma olur sıkıntı yapma test yüzde yüz kesindir.

Hayatım bu kadar sıkıntı yaparsan takarsan tabiki adet olamazsın. Her türlü üzüntüde sıkıntıda çok fazla sevinçte hatta ağrı kesici bile kullansan adetinde sarkma olur sıkıntı yapma test yüzde yüz kesindir.
Valla hakkını helal et @SadmiN ablacım ne kadar bekliyim ki ablam su adetim gelsin diye yemin ederim beklemek kadar kötü bir şey yok

Helal olsun hayatım sıkıntı yok adetin gelecek bu kesindir ve yüzde yüz haberin olsun sıkıntı yapma hayatım :)

Geri