Beta hcg testim 0,100 Gebe miyim hamilemiyim ?

B

Burcus06

Forum Okuru

@SadmiN abla @Likapam abla ben Eylül 12 de adetimin ikinci gününde altım da iç çamaşırim pedim taytim varken erkek arkadaşım tamamen çıplakken sürtünme durumu yaşadım kıyafetlerim hiç çıkmadı bu olaydan sonra iki kere beta HCG testi verdim ikisi de 0.100 çıktı şüpheli ilişkimden sonra adetimi oldum bir gün gecikmeli şuan da adetime 6 gün var dün akşam nohuttan da küçük kahverengi sümüksü bı akıntı geldi çok kokrtum gebelik varda ondan dolayı mı bu akıntım geldi diye bugün tekrar gidip beta HCG testi verdim oda 1.20 çıktı yine negatif ama bu kahverengi akıntının sebebini anlamış değilim bana akıl verin nolur bu kahverengi akıntı gelene kadar o beta HCG testlerinden sonra çok rahatlamış bu gebelik korkusunu unutmuştum ama kahverengi akıntı yi gorunve tekrar korkmaya başladım bu neyin nesidir akıl verin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar hayatım Beta hcg testinin sonucu yüzde yüz kesindir. Dolayısı ile bu testte yanılma payı kesinlikle bulunmamaktadır. Yaşadığınızı söylediğiniz her ne var ise ya da hissiyatınız söz konusu ise bu durumun hamilelik ile alakası bulunmamaktadır. Hamilelik kesinlikle yok rahat olun lütfen ama sonraki birlikteliklerde daha dikkatli olmanız gerekiyor. Sürtürme ile de hamile kalınabilir.

Buna benzer çok fazla soru geliyor ama sürtünmeli birlikteliklerde mutlak suretle hamile kalma riskiniz var dikkatli olmanız gerekiyor. Ama sizin durumunuzu değerlendirdiğimizde bhcg testi sonucuna bakarız. Hamileliğiniz yok.

Selamlar hayatım Beta hcg testinin sonucu yüzde yüz kesindir. Dolayısı ile bu testte yanılma payı kesinlikle bulunmamaktadır. Yaşadığınızı söylediğiniz her ne var ise ya da hissiyatınız söz konusu ise bu durumun hamilelik ile alakası bulunmamaktadır. Hamilelik kesinlikle yok rahat olun lütfen ama sonraki birlikteliklerde daha dikkatli olmanız gerekiyor. Sürtürme ile de hamile kalınabilir.

Buna benzer çok fazla soru geliyor ama sürtünmeli birlikteliklerde mutlak suretle hamile kalma riskiniz var dikkatli olmanız gerekiyor. Ama sizin durumunuzu değerlendirdiğimizde bhcg testi sonucuna bakarız. Hamileliğiniz yok.
@SadmiN ablacım eylul 12 de bu durumu yaşarken adetimin ikinci günüydü adetim de üç dört gün sürüyor pedim iç çamaşırim taytim asla çıkmadı ama erkek arkadaşım tamamen çıplaktı adetliydim yani adetten 24 gün sonra 0.100 çıktı adetimin gecikmesinin birinci günü 0.100 çıktı ilişkiden 45 gün sonra 1.20 çıktı ama o gelen kahverengi akıntı nin mantığını anlamadım acaba diyorum klozetten veya başka biyerden sperm bulaşmış olabilir mi ablacım en son bide erkek arkadaşım la öpüştük ama sürtünme vs olmadı kıyafetlerimiz ustumuzdeydi acaba diyorum cafelerdeki klozetten mi sperm kaptım paronayak oldum ablam ya kizabilirsin ama bu kahverengi akıntı ne alaka dedim üstüne görme gibi mi acabs dedim adetime 5 gün kala geldi nohuttan küçük sümük gibiydi

Hayatım durumunu ve içinde bulunduğun psikolojik durumu anlayabiliyorum. Ama atladığın bir şey var. Acaba şöyle mi böle mi demek yerine, güveneceğin ve tüm dünyada hamileliğin yüzde yüz tespisi için kullanıan teste yani beta hcg testine güvenmen gerekiyor. Sen öyle ya da böyle diyor, öyle ya da böyle şeyler hissettiğini düşünüyor olabilirsin. Sümüksü sıvı, az kan vs vs ne olursa olsun bizler beta hcg testini baz alırız. Bu test yanılmaz hamile değilsin. Net.

Hayatım durumunu ve içinde bulunduğun psikolojik durumu anlayabiliyorum. Ama atladığın bir şey var. Acaba şöyle mi böle mi demek yerine, güveneceğin ve tüm dünyada hamileliğin yüzde yüz tespisi için kullanıan teste yani beta hcg testine güvenmen gerekiyor. Sen öyle ya da böyle diyor, öyle ya da böyle şeyler hissettiğini düşünüyor olabilirsin. Sümüksü sıvı, az kan vs vs ne olursa olsun bizler beta hcg testini baz alırız. Bu test yanılmaz hamile değilsin. Net.
@SadmiN ablacım aslında o kadar haklısın ki şu interneti okumamış olsaydım kafam çok daha rahattı yazmışlar hep ilişkiden sonra negatif çıkan kan testim iki üç ay sonra pozitif oldu vs diye o yüzden psikolojik olarak acaba mi dmeye ve çok fazla korkmaya başladım

@SadmiN ablacım aslında o kadar haklısın ki şu interneti okumamış olsaydım kafam çok daha rahattı yazmışlar hep ilişkiden sonra negatif çıkan kan testim iki üç ay sonra pozitif oldu vs diye o yüzden psikolojik olarak acaba mi dmeye ve çok fazla korkmaya başladım
Psikolojik hayatım psikolojik Sen Meryem Ana mısın da durduk yere hamile kalacaksın. Yok öyle bi dünya rahat ol bhcg testi sonucu kesindir net...

Psikolojik hayatım psikolojik Sen Meryem Ana mısın da durduk yere hamile kalacaksın. Yok öyle bi dünya rahat ol bhcg testi sonucu kesindir net...
@SadmiN ablacım son sorum beta HCG testi yanılmaz diyorsunuz ya neden internette kadınlar beta HCG ilk negatif çıktı sonra pozitif oldu vs diyorlar bu beni çok korkuttu anlamadım yani neden öyle

Bu konuyu incele hayatım. Beta hcg testinin de reglin geçmesi ile yapılması gerekiyor. örneğin senin regline bi hafta var bhcg testi yaptırdın hamilelik çıkmaz o zaman. Ama senin adetin geçmiş ve üstünden geçince yapmışsın dolayısı ile yanılma payı bulunmamakta. Hamile değilsin. Adetine daha gelmeden yapmış olsan olabilir diyecektim ama senin adetin geçmiş hata sıfır.

Bu konuyu incele hayatım. Beta hcg testinin de reglin geçmesi ile yapılması gerekiyor. örneğin senin regline bi hafta var bhcg testi yaptırdın hamilelik çıkmaz o zaman. Ama senin adetin geçmiş ve üstünden geçince yapmışsın dolayısı ile yanılma payı bulunmamakta. Hamile değilsin. Adetine daha gelmeden yapmış olsan olabilir diyecektim ama senin adetin geçmiş hata sıfır.
Bu olaydan sonra ki adetimi oldum ablacım üç gün sürdü diğer reglilerim gibiydi ped doldurdu pıhtı içerigi vardı renk kırmızıydı bu şekilde bı adet geçirdim bu gerçek bı adet mıdır

Geri