Beta hcg testim 0,100 Gebe miyim hamilemiyim ?

Gebe olmadığın kesin de cafelerdeki tuvaletleri pek kullanmanı önermem mecbur kalmadığın sürece tabiki kimde ne var bilemezsin
@Likapam abla @SadmiN abla adetime 6 gün kala geldi dediğim kahverengi o nohuttan bile küçüktü kahverengi sümüksü idi ama ben parmagimi şeyime soktum sokunca parmağıma geldi yani iç çamaşırı ma gelmedi ama kan renginde asla değil di kahverengi çok minik sümük gibiydi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayatım artık cevap vermek istemiyorum ya sana hamile değilsin kahverengi akıntılar da normaldir artı sen elini niye şeyine koyuyorsun anlamış değilim ki

Hayatım artık cevap vermek istemiyorum ya sana hamile değilsin kahverengi akıntılar da normaldir artı sen elini niye şeyine koyuyorsun anlamış değilim ki
İşte abla ben bu kahverengi akıntıların adetten 6 7 gün önce geliyor olmasını üstüne görme diye bildiğim için dışarda da bir kaç cafelerdeki lavabolari kullandığım için acaba sperm geldi mi birşey oluyor mu akıntı geliuor mu diye bakmak için parmağı mi soktum oda elime geliverdi hepten kendimi kurdum artık şeye dönüştü bu bende takintiya

@Likapam abla @SadmiN abla adetime 6 gün kala geldi dediğim kahverengi o nohuttan bile küçüktü kahverengi sümüksü idi ama ben parmagimi şeyime soktum sokunca parmağıma geldi yani iç çamaşırı ma gelmedi ama kan renginde asla değil di kahverengi çok minik sümük gibiydi
Kız elinin orda ne işi ne artık kendini dinlemeyi bırak böyle sıkıntı yaparsan adetin gecikir

Geri