Beton Orçun Resimleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Beton Orçun Resimleri
beton orçun resimleri beton orçun kim alp eren khamis nereli alp eren khamis biyografi
Çocuklar duymasın biliyorsunuzki uzun bir aradan sonra tekrar seyirciyle buluşarak ekranlarda yerini aldı.Dizide oyuncular arasında çok büyük değişiklikler olmadı.Özellikle havuç çocukluktan çıkıp delikanlı olarak karşımıza çıktı.Diziye katılanlar olduğu kadar ayrılanlarda oldu tabi.Selami karakteriyle tanıdğımız namı diğer light Selami diziden ayrılan isimlerden.Orçun yıllar önce Gönül ve Selami'nin oğlulları olarak diziye katılmıştı.Ama yıllar sonra Orçun büyümüş hatta yaşından büyük işler çevirip konuşan tam bir kazak erkek rolüyle karşımıza çıktı:D
Kısa bir sürede konuşmaları ve sempatik hareketleriyle kendini sevdirmeyi başaran beton Orçun hayranları için resimlerini paylaşıyorum
beton-orcun-resimleri1-5920.jpg
beton-orcun-resimleri2-5254.jpg
beton-orcun-resimleri3-4588.jpg
beton-orcun-resimleri4-8644.jpg

Bu çocuk varya bu çocuk manyak iyi rol yapıyor. Yahu merak ediyorum acaba bu tür oyuncuları ajanslar mı buluyor da monte ediyorlar diziye hep merak etmişimdir ya. :)

Beton Orçun Selami ve Gönül'ün yıllar önceki dizide doğan oğullarıdır.7 sene geçince aradan elbette tanıyamıyanlar olabilir o zamanlar bayağı güççükk bişeydi:D
Gerçek adı Alp Eren Khamis olan oyuncu hakkında sizlere ufak bir bilgi
Rol Aldığı Filmler

Çocuklar Duymasın: Orçun (2004)
Hatırla Sevgili: Sinan (2008)
MURO(2008)
beton-orcun-bebeklik1-7057.jpg

beton-orcun-bebeklik2-3776.jpg

beton-orcun-bebeklik3-3541.jpg

beton-orcun-bebeklik4-6424.jpg

beton-orcun-bebeklik5-9358.jpg

Çok tatlı maşallah Allah nazarlardan esirgesin:)

Geri