Beyaz akıntı hamilelik belirtisi mi Kadınlar

B

beyazbeyaz

Forum Okuru
Beyaz akıntı hamilelik belirtisi mi Kadınlar

Beyaz akıntı hamilelik belirtisi mi Kadınlar Melekler Kulübü ?

Kızlar herkese selamlar ben hamile kalmak için çok yoğun eşimle yaklaşık üç aydır çalışmalara başladım. Bu ay regl daha olmadım adetime 5 gün daha var ama bu aralar benim beyaz akıntılarım, daha önce hiç yaşamadığım şekilde fazlalaştı acaba bu beyaz akıntı hamilelik belirtisi mi merak ediyorum aranızda hamile kalanlar böyle bi şey yaşadı mı hatırlıyor musunuz teşekkürler. Beyaz akıntı yaşayan kadınlar hamilelik belirtisi mi bu ?

Selamlar hayatım, öncelikle bilmen gereken bir kaç hususu dnile getirmek istiyorum bu sorunla birlikte. Şimdi her insanın metabolizması hamileliği değişik şekillerde gösterir. Daha önce yaşamadığını söylediğin bu akıntılardaki artış tabiki hamilelik belirtisi olarak görünür. Özellikle yaşanılan akıntıların rengi süt beyazı şeklinde geliyor ise hamile olduğunun işaretidir diyebiliriz. Biraz bekle lütfen adetinden geçer ise hamilelik testi yap daha önce yaptıklarından sonuç alamayabilirsin. Ayrıca tam belirtiler için aşağıdaki konudan yararlanmanı tavsiye ediyoruz.

Hamilemiyim şeklinde başka soruların ve belirtilerin olur ise lütfen bizlere yaz. Sevgiler.

Beyaz akıntı, hamilelik belirtisi olabilir ancak bunun tek başına bir hamilelik belirtisi olmadığını unutmamalısınız. Hamilelik belirtileri arasında bulunan beyaz akıntı, hamileliğin ilk haftalarında ortaya çıkabilir ve bu sırada rahim ağzının kapanmasını sağlamak için salgılanan bir madde olan bakterisitlerden kaynaklanır. Ancak bu belirti, hamile olmayan bir kişide de görülebilir. Hamilelik belirtisi olarak kabul edilebilmesi için diğer belirtilerin yanı sıra düzenli bir şekilde görülmesi gerekir.

Hamilelik belirtileri arasında bulunan diğer belirtiler arasında karın ağrısı, bulantı, kusma, iştah değişikliği, idrar sıklığında artış ve düşük enerji seviyesi sayılabilir. Hamile olup olmadığınızı anlamak için en doğru yöntem, hamilelik testi yaptırmaktır. Hamilelik testi, günümüzde eczanelerde veya doktorlarınızın muayenehanelerinde rahatça bulunabilir ve kolayca yapılabilir. Hamilelik belirtilerinin hepsini yaşıyor olabilirsiniz ancak tek başına bir belirti bile olmayabilir. Hamile olup olmadığınızı doğru bir şekilde tespit etmek için mutlaka hamilelik testi yaptırmanız gerekir.

Geri