beyaz atlı prensi bulduğunuzu nasıl anlarsınız

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
beyaz atlı prensi bulduğunuzu nasıl anlarsınız
Birlikte olduğunuz erkeğin size uygun olup olmadığını nasıl anlarsınız gibi bir soru sorsam:)

Bazen erkekleri bilmeden yaptıkları davranışlar onların kişilikleri hakkında da size tüyolar verebilir..Bu tüyolarla yola çıkarak partnerinizin ilerde hayatı paylaşabileceğiniz kişi olup olmadığına karar verebilirsiniz bunu anlamanın yollarına gelince:
cinsellik3-2052.jpg

Birçok evliliğin problemler yaşamasına ve sonunda da yıkılmasına neden olan etkenlerin başında çiftlerin birbirlerini tam olarak tanıyamamadan evlenmeleridir. Onun için hayatınızı birleştirmeyi düşündüğünüz sevgilinizin orijinal beyaz atlı prens olup olmadığını anlamak için bir dizi öneriye kulak vermelisiniz.

Beyaz atlı prensin, sizi bulup bulmadığını anlamak için aşağıdaki püf noktalarını yaşayıp yaşamadığınıza karar verin…

- Terfi ettiğinizde sizinle aynı mutluluğu paylaşıyorsa ve övünerek bütün arkadaşlarına anlatıyorsa…

- Tıraş bıçağını size kullandırıyorsa…

Kahvaltı hazırlıyorsa…

- Özel bir sebebi olmadan size çok özel çiçek buketleri gönderiyorsa…

- Kavga ettikten sonra günlerce suratını asmıyorsa…

- Sabah yataktan kalkar kalkmaz sizi çok güzel buluyorsa…

- Hatalı olduğunuz durumlarda sizinle dalga geçip alay etmiyorsa…

- Pazar sabahları size kahvaltı hazırlıyorsa. (Beraber kaldığınızda, kahvaltıyı yatağınıza getiriyorsa)…

- Saçma sapan bir yanlış iş yapsanız bile anlayışla davranıyorsa…

‘Seni seviyorum’ diyorsa…

- Akşam yemeği randevunuzu son dakikada sırf işiniz yüzünden iptal ettiğinizde, anlayışlı davranıyorsa…

- Ara sıra da olsa gözünüzün içine bakıp “seni seviyorum” diyorsa…

- Sizsiz hayatın boş ve anlamsız olduğunu hissettiriyorsa…

- Bu adamı elinizden kaçırmayın!

Geri