1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    0

Beyaz ayakkabılar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

beyaz ayakkabılar Yaz için ideal bembeyaz ayakkabılarla çok şık olacaksınız:)

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    783
    Ödül Puanları:
    113
  3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Beyaz ayakkabılar
    güzeller canım haklısın yazın açık renk giyiliyo genelde bunlar da çok şık tesekkürlerr

4. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

çok zarifler özellikle bu çok güzel teşekkür ederim canım

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

bunu çok beğendim.diğerleride çok şık ama bu hoşmuş.emeğine sağlık

Beyaz ayakkabılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz

Beyaz

Rüyada kar beyazı insanın sıkıntılarının sona ereceğini işaret eder.Beyaz renk genellikle mutluluga isarettir. Rüyasinda beyaz bir yatak görmek, evlenecegine, kar üzerinde yürüdügünü görmek, hasta ise iyilesecegine, karin üzerine uzanip yattigini görmek bütün endise ve sikintilardan kurtulacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Beyaz renk umumiyetle saadete isaret eder. Normalin...
  2. Beyaz Ayakkabılar

Beyaz Ayakkabılar

beyaz ayakkabılar beyaz ayakkabı ayakkabi Yaz sezonunun vazgeçilmez rengidir beyaz saflığı, temizliği ve masumiyeti simgeler :) Sizde beyaz giymekten vazgeçmeyenlerdenseniz bu ayakkabılar tam size göre :tik:
  3. Maymun ayakkabılar

Maymun ayakkabılar

maymunlu ayakkabı ayakkabı,ayakkabı markaları,ayakkabı modeleri,kürklü bot,kürklü çizme Bu tarz bir ayakkabıyı ben asla giyemezdim,hatta baktıkça bile içim bir fena oluyor.. Yukarıdan bakınca insan,ayaklar da maymuna dönüşüveriyor hatuncağız,tühh..
  4. Abiye Ayakkabılar

Abiye Ayakkabılar

abiye ayakkabı modelleri 2012 abiye ayakkabılar abiye ayakkabı nasıl seçilir topuklu ayakkabılar hakkında bilgi için yazımıza buyrun Abiye Ayakkabılar ile yine ben geldim melekler :D:D Şıkır şıkır tıkır tıkır rahatlıkla giyebiliceğiniz hoş ayakkabı modelleri bulunmakta. mesela Mor Abiye Modellerinde Bulunan abiyelerin altına rahatlıkla giyebileceğiniz Abiye Ayakkabılar bunlar :D:D yada 2012...
  5. Kaçak Gelinler Dizisi Şebnem'in Siyah Beyaz Ayakkabıları Ne Marka?

Kaçak Gelinler Dizisi Şebnem'in Siyah Beyaz Ayakkabıları Ne Marka?

kaçak gelinler şebnemin ayakkabısı, kaçak gelinler şebnemin giydiği ayakkabı, kaçak gelinler 13.cü bölüm şebnemin ayakkabısı, kaçak gelinler 13.cü bölümde şebnemin giydiği ayakkabının markası Kaçak Gelinler dizisi 13.cü bölümde dizi oyuncusu Şebnem'in giydiği siyah beyaz ayakkabılar izleyici tarafından oldukça merak uyandırdı. İlginç bir modeli olan Şebnem'in giydiği ayakkabının markasını...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş