Beyaz çay diyetinin zayıflattığını duydum doğru mu?

B

beyazçay

Forum Okuru
Beyaz çay diyetinin zayıflattığını duydum doğru mu?

Beyaz çay diyeti melek kadınlar kulubü beyaz çay diyet forum'da.​

Arkadaşlar beyaz çay diyeti nedir bilgisi olan var mı? Beyaz çayı ne derece zayıflatıyor acaba? Zayıflamak istiyorum beyaz çay kullanan var mı yağ yakmaya yardımcı oluyor mu? Nette okuduğum kadarıyla metabolizmayı hızlandırıp yağ yaktırıyormuş. Kullanıp fayda gören Allah rızası için yazabilir mi yaa çok ihtiyacım var kilolarım aldı başını gidiyor sıkıldığımı hissediyorum kilolardan ötürü.

Merhaba
Vallahi bu kadınların zayıflama problemi hiç bitmeyecek sanırım. Her yediğimiz neden yarıyor böyle hiç anlamıyorum. Herkes kendine bir yol seçip zayıflamaya çalışıyor ya da etraftan duyuyor bu çok iyi yöntem al sende kullan zayıfla deniyor ama maalesef bu yanlış. Diyetisyenler neden var o zaman değil mi. Aslında doğru fayda sağlayanlar var içlerinde ama o çayı bıraktıktan sonra yine kilo almaya devam edeceksiniz. Biraz yediklerinize dikkat etmek spor yapmak metabolizmayı zaten düzenler. Beyaz çay diyetine gelince diyetisyenlerden de bazıları öneriyor doğrudur ama yine de diyetisyene bir görünmenizde fayda var. Beyaz çay zaten size uygunsa doktorunuz önerir. Biraz da herhalde çay yapmak insanların daha çok daha kolayına gidiyor çay kullananların sayısı epey fazla diyebilirim.

''Beyaz çay diyeti faydaları''​

• Antioksidandır
  • Kalp sağlığına iyidir
  • Yaşlanma karşıtıdır
  • Dişleri bakterilerden korur
  • İnsülin direnci riskini azaltır
  • Yağ yakıcı özelliği vardır
  • İdrar söktürücü
  • Ödem attırıcıdır
Beyaz çay kafeini az olmasıyla da çok tercih ediliyor ama yinelemek istiyorum ki mutlaka diyetisyene danışınız kullanmadan önce. Genellikle biz kadınların ya basenler ya göbek ya bel çevresi tarafı kilo alıyor. Peki ''bölgesel zayıflama hakkında herşey'' yazımızı incelemek isterseniz buyurun.

Geri