1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Beyaz eşya alırken

  Konu, 'Beyaz Eşyalar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Beyaz eşya alırken oldukça iyi düşünmeli ve seçimimizi doğru yapmalıyız diye düşündük ve yeni evlenecek olanlar için ve beyaz eşyalarını yenileyecek olanlar için, beyaz eşya alışverişi hakkında önemli bilgiler hazırladık bu yazımızda Melek'ler.
  Maddi külfeti fazla olan beyaz eşyaları daha sonra yenilemek zor olacağından en başta yapacağımız seçimlerde en uygun olanına karar verirken bir çok noktayı göz önünde bulundurmalıyız Melek'ler.

  < Konu Resmi..>  * Beyaz eşyamızı seçerken evimizin yerleşim düzenini dikkate almalıyız. Eğer ev henüz seçilmemişse standart modelleri tercih etmemiz sonraki yerleşim sırasında problem yaşamamızı engelleyecektir.


  * Beyaz eşyalar eskisi gibi sadece beyaz renkten ibaret değil, son zamanlarda rengarenk fırın, buzdolabı ve çamaşır makinelerinin satıldığını görüyoruz. Seçim yaparken yine evimizin renk düzeni ve mobilya yapısına uygun renk ve modeli tercih etmeliyiz.


  * Pahalı model kaliteli model demek değildir. Beyaz eşyamızı seçerken fiyatından çok kullanım kolaylığı ve işleviyle ilgilenmeliyiz. Üzerinde asla kullanmayacağınız ilginç çalışma seçenekleri olan modeller bir süre sonra kafanızın karışmasına yol açacaktır.


  * Beyaz eşyalar çok kolay çizilirler; bu yüzden yerleştirdiğiniz yerde makinenizin üzerinde sivri köşeli, kapaklı nesneleri bulundurmayın.Mümkünse araya ince bir örtü sererek kullanın.


  * Teknik servis desteği olan markaları tercih etmelisiniz.Özellikle şehir elektriğindeki ani azalma ve çoğalmalar makinelerimizin motorlarının yanmasına neden olmaktadır.

  Bu sebeple seçtiğiniz markanın teknik destek ağının bulunduğunuz şehir ve semtte olması önemlidir.


  * Çevrenizdeki insanlardan kullandıkları ev eşyaları ile ilgili tavsiyeler de alabilirsiniz.

  * Beyaz eşya ve elektrikli mutfak aletleri satıcılarının kampanyalarını mutlaka takip etmelisiniz.


   
Beyaz eşya alırken konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. beyaz eşya seçimi!

  beyaz eşya seçimi!

  Evlilik aşamasında beyaz eşya seçimi dikkat edilmesi gereken önemli konulardan biridir. Maddi külfeti fazla olan beyaz eşyaları daha sonra yenilemek zor olacağından en başta yapacağımız seçimlerde en uygun olanına karar verirken bir çok noktayı göz önünde bulundurmalıyız. Beyaz eşyamızı seçerken evimizin yerleşim düzenini dikkate almalıyız. Eğer ev henüz seçilmemişse standart...
 2. beyaz eşya seçimi

  beyaz eşya seçimi

  Evlilik hazırlıgında beyaz eşya alırken dikkat edilmesi gereken bir çok etken vardır. Maddi yükü fazla olan beyaz eşyaların daha sonra tekrar almak zor olacağından en başta yapacağımız seçimlerde en ucuz olanına karar verirken bir çok noktayı göz önüne almalıyız. Beyaz eşya seçimi evimizin oturma düzenini dikkate almalıyız. Eğer ev henüz seçilmemişse standart modelleri tercih etmemiz sonraki...
 3. Siyah-Beyaz ev eşyaları

  Siyah-Beyaz ev eşyaları

  siyah beyaz halı modelleri siyah beyaz halı ev aksesuarları dekorasyon hali Siyah-Beyaz birbirine çok yakışan bu iki rengin evinizdeki uyumuda süper olacak kızlar :tik:
 4. Regal beyaz eşyaları

  Regal beyaz eşyaları

  Beyaz eşya alma gibi fikriniz varsa meleklerim 2011 regal tüm ürünlerinde indirim varmış kaçırmayın derim indirim varken indirimden yararlanmak gerek :D :tik:
 5. düğünüm var beyaz eşya araştırıyorum

  düğünüm var beyaz eşya araştırıyorum

  beyaz eşya merhaba arkadaşlar bende yeni sayılırım:)) 6ay sonra düğünüm var ve beyazeşya araştırıyorum REGAL in beyaz eşyalarını almayı düşünüyorum nasıdır acaba yorumlarınızı bekliyorumm...

Sayfayı Paylaş