Beyaz eşya alırken

M

Misafir

Forum Okuru
Beyaz eşya alırken
Beyaz eşya alırken oldukça iyi düşünmeli ve seçimimizi doğru yapmalıyız diye düşündük ve yeni evlenecek olanlar için ve beyaz eşyalarını yenileyecek olanlar için, beyaz eşya alışverişi hakkında önemli bilgiler hazırladık bu yazımızda Melek'ler.

Maddi külfeti fazla olan beyaz eşyaları daha sonra yenilemek zor olacağından en başta yapacağımız seçimlerde en uygun olanına karar verirken bir çok noktayı göz önünde bulundurmalıyız Melek'ler.

84d65007378e5b.jpg* Beyaz eşyamızı seçerken evimizin yerleşim düzenini dikkate almalıyız. Eğer ev henüz seçilmemişse standart modelleri tercih etmemiz sonraki yerleşim sırasında problem yaşamamızı engelleyecektir.


* Beyaz eşyalar eskisi gibi sadece beyaz renkten ibaret değil, son zamanlarda rengarenk fırın, buzdolabı ve çamaşır makinelerinin satıldığını görüyoruz. Seçim yaparken yine evimizin renk düzeni ve mobilya yapısına uygun renk ve modeli tercih etmeliyiz.


* Pahalı model kaliteli model demek değildir. Beyaz eşyamızı seçerken fiyatından çok kullanım kolaylığı ve işleviyle ilgilenmeliyiz. Üzerinde asla kullanmayacağınız ilginç çalışma seçenekleri olan modeller bir süre sonra kafanızın karışmasına yol açacaktır.


* Beyaz eşyalar çok kolay çizilirler; bu yüzden yerleştirdiğiniz yerde makinenizin üzerinde sivri köşeli, kapaklı nesneleri bulundurmayın.Mümkünse araya ince bir örtü sererek kullanın.


* Teknik servis desteği olan markaları tercih etmelisiniz.Özellikle şehir elektriğindeki ani azalma ve çoğalmalar makinelerimizin motorlarının yanmasına neden olmaktadır.

Bu sebeple seçtiğiniz markanın teknik destek ağının bulunduğunuz şehir ve semtte olması önemlidir.


* Çevrenizdeki insanlardan kullandıkları ev eşyaları ile ilgili tavsiyeler de alabilirsiniz.

* Beyaz eşya ve elektrikli mutfak aletleri satıcılarının kampanyalarını mutlaka takip etmelisiniz.
 
Üst