Beyaz ev dekorasyonu yaparken 2017 şıklığından faydalanın

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Beyaz ev dekorasyonu yaparken 2017 şıklığından faydalanın
Beyaz renk ile ev dekorasyonlarınızda ferah ve geniş bir alan zenginliği yakalayacağınızı pek çok yazımda dile getirdim. 2017 sezonunda ev dekorasyonunda yenilik yapmak isteyenler arasındaysanız yeni sezonda evinizde ferah ortam zenginliğine yer açıp biraz da gelen misafirlerinize geniş alan hissini yaşatabilmek adına beyaz renkten faydalanmayı deneyin.

bej-ev-dekor-2015.jpeg


Beyaz renkli duvar rafları, yaşam ünitesi, çalışma masası, gardırop, yatak, perde, duvar rengi ya da farklı dekorasyon tamamlayıcılar seçiminizde beyaz renge odalarınızda kolayca yer açabilirsiniz. Beyazı tül perdede ve duvar renginde kullanmak odanın genelinde iç açıcı bir görünüm yakalamanızda etkili sonuç verebilecektir.


beyaz-küçük-salon-dekorasyonları1.jpg
beyaz-modern-yatak-odasi-dekorasyonu.jpg


Beyaz renk ile oda dekore ederken beyaz yatak odası takımı modelleri 2017 versiyonlarına göz atma fikrinden mutlaka faydalanmaya bakmalısınız. Yatağınızın üzerindeki nevresim takımından, köşede yer alan aydınlatma tasarımlarına ya da yerdeki halıya kadar beyaz ve beyaz ile kombin edilebilecek birçok renkli ürün seçenekleri ile oda görünümünüzde 2017 sezonunda yepyeni dokunuşlar oluşturabilirsiniz. Yeni bir ev dekoru için beyaz rengi öncelikli renginiz olarak belirlemeye ne dersiniz?


beyaz-salon-dekorasyonlari.jpg
Kahverengi-Beyaz-Ev-Dekorasyonu.jpg
modern-beyaz-ev-dekorasyonu-modeli-2015-2016.jpg
Şahane-İç-Dekorasyon-Önerileri.jpg
 
Geri
Üst