Beyaz Mozaik Pasta Yapmak İsteyenlere İşte Tarifi

T

TİTAN

Forum Okuru
Beyaz Mozaik Pasta Yapmak İsteyenlere İşte Tarifi
Beyaz Mozaik Pasta Nasıl Yapılır Ev Yapımı Beyaz Mozaik Pasta Tarifi
Sevgili melekler, tatlı tarifleri bölümümüzde bu kez beyaz mozaik pasta nasıl yapılır öğrenmek isteyen tüm meleklerimize ve sayın misafirlerimize tarifini vermek istiyoruz. İşte canı pasta çekenlere kolaylıkla yapabilecekleri Ev Yapımı Beyaz Mozaik Pasta Tarifi ..:)

Malzemeler:
100 gr kuru üzüm
1 paket bebe bisküvisi
1 bardak süt

1 paket kremşanti 100 gr antepfıstığı

Yapılışı:
Bebe bisküvilerini iri parçalar halinde kırın. Kremşantiyi üzerindeki tarife göre hazırlayın ve buzdolabında 20 dk soğutun. Fıstığı, üzümü ve bisküvileri soğuyan kremşantiye bulayın. Kullanacağınız kalıba folyo serip karışımı boşaltın. Bir gün buzlukta bekleterek ertesi gün folyodan arındırın ve dilimleyerek servis edin. Afiyet olsun...

Yeni sezonun en şık beyaz abiye modelleri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Beyaz akrilik kapak Mutfak dolaplarınızı ne ile siliyorsunuz Beyaz akrilik kapak Mutfak dolaplarınızı ne ile siliyorsunuz
Merhaba arkadaşlar beyaz akrilik kapak mutfak dolabınızı hangi temizlik malzemeleri ile siliyosunuz ? Çamaşır suyu ve çif yağ sökücü kullanamıyorum ,çünkü marangoz ustası bunların dolapları rengini sarıya dönüştürdüğünü söyledi ?sizlerin...
Soru-Cevap 2
Ella kullananlar beyaz akıntım var karnım ağrıyor Ella kullananlar beyaz akıntım var karnım ağrıyor
meraba 18 atemmuz bir birlikteliğim oldu yaklasık 6 saat sonra ella kullandım karnım arada agrıyo sonra geciyor beyaz akıntım var 6 temmuz adet oldum hala olmadım 25temmuzdada sevdigimle beraber oldum menisi bacagıma aktı arkadan bosalmasına...
Gebelik belirtileri 13
Adetim biteli 9 gün oldu beyaz akıntım var bu neden olur Adetim biteli 9 gün oldu beyaz akıntım var bu neden olur
adetim biteli 9 gün felan oldu fkat bende suan beyaz akıntı var acaba neden olabilir
Soru-Cevap 1
beyaz prenses balığım yüzmüyor beyaz prenses balığım yüzmüyor
beyaz prenses balığım sürekli kumun üzerinde duruyor ara sıra yan yatıp tekrar düzeliyor, yem yemiyor ve çok hızlı nefes alıp veriyor acaba neden olabilir başka balıklarım da böyle bir sorun yok erkek balık onunla çiftleşmeye çalışıyor fakat...
Soru-Cevap 0
Yeni sezonun en şık beyaz abiye modelleri Yeni sezonun en şık beyaz abiye modelleri
2018 Yılının abiye modasının değişmeyen renklerinin başın da yine beyaz geliyor. Abiye modelleri özel gün ve gecelerin en çok tercih edilen bir giyim stilidir. Günün ve gecenin en şık bayanları arasın da olmak için bazen aylar öncesinden itibaren...
Moda Güncel 0