Beyaz salon dekorasyonları beyaz ile uyumlu renkler

Beyaz salon dekorasyonları beyaz ile uyumlu renkler
Beyaz salon dekorasyonları beyaz salonlar beyaz salon dekorasyonu uyumlu renkler ve daha fazlası Melekler FORUM'da.

BEYAZ SALON DEKORASYONU ASALETİN RENGİ


Evini yenileyecekler yeni evlenecekler özellikle son yıllarda çokça beyaz dekorasyonlara yönelir oldu. Beyaz dekorasyonların kirlenme riskini bile bile beyaz tercih edilmesi beyazın dekorasyonda ne kadar iç açıcı ve hoş göründüğünün kanıtı. Beyaz daha ötesi var mı evinizde rahatlamak huzur bulmak için en güzel renklerden biri. Çok beyaz yerine kırık beyaz ya da beyaza yakın renkler de tercih ediliyor. Salonunuzun konumu büyüklüğünü göz önüne alarak beyaz ve uyumlu renkler tercih edilebilir. Beyaz rengi ev dekorasyonu içinde örnekleri görünce daha fazla seveceksiniz. Beyaz renk kullanılan alanda muhteşem bir enerji ve ışık yayan bir özelliği olması dolayısı ile çok tercih edilmekte. Aynı zamanda aydınlık görünen mekan olduğundan daha geniş ve büyük görünecektir. Örneğin salonunuz az ışık alıyor ve olduğundan küçük ise beyaz harika bir seçenek olacaktır sizin için.

beyaz salon dekorasyonu.jpg


BEYAZ SALON DEKORASYONUNDA UYUMLU RENKLER

Duvarlarınızda beyaz ve benzeri renkler tercih etmek salonunuzu hem aydınlık yapacak hem eşyalarınızı daha hoş görünmesini sağlayacaktır. Beyaz duvarlarınızla uyumlu olarak kapılarınızı kahve tonlarında tercih edebilirsiniz. Bana kapıların beyaz olması pek uygun gelmiyor. Kapılara çok el sürüldüğü için beyaz kapılar çok çabuk kiri gösterebiliyor. Karşıt renkler olan beyaz ve siyah dekorasyonda çok uyumlu renklerden. Hemen aşağıda yer alan görsel siyah ve beyazın uyumunu bizlere gösteriyor. Çok dengeli bir biçimde beyaz ve siyah olan salon hiç sıkıcı görünmüyor aksine siz de tamamen beyaz yerine siyah ile uyumlu bir salon dekorasyonu elde edebilirsiniz. Dekorasyonda siyahı beğenmeyenler beyaz ile uyumu karşısında etkilenecekler.

beyaz siyah salon dekorasyonu.jpg


BEYAZ SALON DEKORASYONU KULLANIŞLI MI?

Tamamen beyaz salon kullanımı zor olabilir ama uyumlu renklerle daha rahat kullanım sağlayacaktır. Siyah bunlardan biriydi bunun yanında pembe tonlarını seviyorsanız beyaz ile uyum sağlayacaktır. Aslında beyaz ile uyum göstermeyecek çok az renk vardır. Gördüğünüz gibi aşağıdaki görsel beyaz ve turkuaz ve mavi tonlarının uyumunu gösteriyor. Beyaz dekorasyon kullanışlı mı değil mi sorusuna gelecek olursak oldukça ferah olduğu kesin. Ama evde çocuklar varsa işiniz biraz daha zor olabilir. Buradan yine beyaz salon dekorasyonlarını görebilirsiniz.

beyaz salon dekorasyonu uyumlu renkler.jpg
 
Üst