Beyaz şeffaf akıntı hamilelik belirtisi mi hamilemiyim kızlar ?

• Konbuyu başlatan Aydoğdu88
  • Başlangıç tarihi
A

Aydoğdu88

Forum Okuru
Beyaz şeffaf akıntı hamilelik belirtisi mi hamilemiyim kızlar ?

Beyaz akıntı hamilelik belirtisi mi Melek Kadınlar Kulübü üyeleri Beyaz akıntı gebelik belirtisi mi neden olur yardım lütfen ?

Selam hanımlar. Benim sat 14 Aralık ti.. gebelik şüphem var. Benim genelde hic bir zaman yoğun akıntım olmaz farkedilmeyecek kadar az olur normalde. Bu ay şeffaf başladı şimdi işte beyaz renginde akıntılarim var.. koyulasti kıvami. Daha önce hiç olmazdı. Adetim geçti bir ara kanam ve lekenmle oldu 3 günde bitti benim 1 hafta sürer en az.

Gecikmeden çok akıntılar kafamı karıştırdı ve hicbi zaman bu şekilde olmadi... Koku yok kesinlikle.. kasık agrialir bel ve bacak ağrıları var ve alt karında muthis6 bir gerginlik hissi

Aranızda bu akintilar yaşayan hamişler varmı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar Sevgili Aydoğdu, Beyaz akıntı tek başına hamilelik belirtisi mi değil mi ? Bu hususta daha önceden kaleme almış olduğumuz bir yazımız var BURADAKİ linkten bu yazıyı okumanı tavsiye ediyoruz.

Bu arada en son ne zaman test yaptın ? Hiç gebelik testi yaptın mı belirttiğin belirtiler aslında HAMİLELİK BELİRTİLERİ ARASINDA yer alıyor. Gebelik testi yaptın mı bu aralarda ?

Yaptım en son cuma günü yaptım.. negatif ti.. ancak ben hiç yaşamadığım akıntılar yasiyyorum.. infeksiyon degil cunki ne kaşıntı ne koku var. Yumurtlama da değil cunki benim yumurtlarken akıntım doğru düzgün olmuyor olsaydı şimdiye her ay aynı akintilardan olurdu.. zaten yumurtlama akıntısına benzemiyor.. geriye kalıyor Gebelik.. hamile hanımlardan hikayelerini dinlemek istedim.. yarın zaten kan testi yapacağım.. ama işte insna birşeyler duymak istiyor yinede

Geri