beyazlamak isteyenler baksın

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
beyazlamak isteyenler baksın
Arkadaşlar ben yaz tatilinde beyazlamıştım sürekli kapalı ortamdaydım çünkü baya bi beyazladım sonra tekrar esmerleyince bunu denedim ilk denemede bile faydası müthiş görülüyor yalnız ben beş dk dan fazla beklettim on dk gibi ama aşırıya kaçmayın tavsiye ederim..

1-2 ton beyazlamak ister misiniz? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Dekorasyonda farklılık isteyenlere teraryum abajur örnekleri Dekorasyonda farklılık isteyenlere teraryum abajur örnekleri
teraryum modelleri, teraryum abajur modelleri, teraryum örnekleri. teraryum akvaryum örnekleri ile ilgili bilgiler sizlerle.. Son trend dekorasyon haberlerini sizler ile paylaşmaya devam ediyoruz. Dekorasyon da farklı tarzları sevenlerin...
Tatlı Evim 0
Katlı ve perçemli saç modeli isteyenlere modern kesimler Katlı ve perçemli saç modeli isteyenlere modern kesimler
katlı saç modelleri, katlı ve perçemli saç modelleri, kahküllü saç modelleri, modern saç kesimleri ile ilgili bilgiler bu konumuz da yer alıyor. Bayanlar için saç modelleri, renkleri ve kesimi büyük önem taşır. Bir nevi tarzınızı da...
Saç Bakımı 0
Dış kapılarını yenilemek isteyenler buraya Dış kapılarını yenilemek isteyenler buraya
Dış kapılar bizim dışarıyla olan bağlantımızı kesen kapılardır. Ev görünümünde estetik bir bakış ile tüm stresimizi atarak ev ortamında yer alabileceğimiz zamanlar çok uzağımızda değildir. Sizlerin beğenilerinizi kazanacak pek çok kapı...
Tatlı Evim 0
beyazlamak isteyenler bakabilir beyazlamak isteyenler bakabilir
Öncelikle bir çay tabağına süt damlatıyoruz ve bir amuk peçete vs. yardımıyla yüzümüze iyice sürüyoruz ve yıkıyoruz.Yüzünüzdeki tüm kirler siyahlıklar çıkıyor bende denedim ve olumlu sonuç aldım.
Cilt Bakımı 0
1-2 ton beyazlamak ister misiniz? 1-2 ton beyazlamak ister misiniz?
beyazlamak oriflamede beyazlatıcı sabun ve losyon bulunmakdadır ilgilenlerin dikkatine...:salıncak:gayette ucuz http://www.meleklermekani.com/guzellik-ve-bakim-onerileri/186462-kozmetikden-para-kazanmak-ister-misiniz.html
Cilt Bakımı 0