1. DİŞ.HEKİMİ

DİŞ.HEKİMİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Beyazlatmada ne kadar fark olabileceğini görmek istermisiniz?

Konu, 'Çöplük' kısmında DİŞ.HEKİMİ tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

ßeLeN bunu beğendi.
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    824
    Ödül Puanları:
    113
    dr bey bunun dışında ağız kokusunu gidermek için ne yapmak gerekir acaba

3. DİŞ.HEKİMİ

DİŞ.HEKİMİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Ağız kokusuna genelde ağız içerisindeki diş taşları sebep olmaktadır.. Dişlerinizi ne kadar iyi fırçalasanızda diş taşlarını çıkarmak tamamen mümkün olmuyor buda zamanla birikim yaparak dişeti iltihaplanması ve arkasından ağız kokusuna sebep vermektedir. Benim size tavsiyem Diş taşı temizliğinizi yaptırdıktan sonra doktorunuzun vereceği gargaraları kullanmaktır. Daha sonra şikayetiniz yok olacaktır.

4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    824
    Ödül Puanları:
    113
    teşekkürler açıklama için

5. DİŞ.HEKİMİ

DİŞ.HEKİMİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
  6. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    369
    Ödül Puanları:
    83
    Halk arasında köpek dişi die bilinen dişler nasıl düzeltilebilir peki rica etsem bunu da açıklar mısınız :)

7. DİŞ.HEKİMİ

DİŞ.HEKİMİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Çarpışık diş sorununuz var ise eğer ortodonti tedavisini öneririm ama buna karar vermek için detaylı bir muayene olup röntgen çektirmeniz gerekmektedir.

8. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    369
    Ödül Puanları:
    83
    açıklama için tşk ederim

9. DİŞ.HEKİMİ

DİŞ.HEKİMİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    rica ederim geçmiş olsun

10. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    63
    Perşembe günki (27/01/2011) randevum beyazlatma işi içindi. Doktorum önerdi. Düşünmüyordum ama fark çok belli. Gideceğim. Teşekürler..

11. _peace_

_peace_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar ortodonti ön iki büyük dişinde dolgu olanlara yapılıyormu

12. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    Doktor Bey ben de küçükken kullandıpım tetrasiklin yan etkisi olarak sarı lekeler var dişçiye gittim onlara bişey yapamayız dedi bu doğrumu

13. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113
    Dr. bey alt en sondan ikinci kök dişim nasıl olduysa kırıldı dolgu olmaz gibi görünüyor. Bir kaç dr başvurdum kimisi dolgu olmaz direk çekeceğiz derken kimisi ise köprü dolguyla hallederiz gibi şeyler söylüyor. fakat dişimin kırık kısmı tamda dişin orta kısmında Çekeceğiz diyen dr. kolayınamı kaçıyor yoksa her dr. aynı işlemi yapamaz mı ben dişimi kaybetmek istemiyorum küçük bir kırık yüzünden .

Beyazlatmada ne kadar fark olabileceğini görmek istermisiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bakmak ve görmek arasındaki fark!

bakmak ve görmek arasındaki fark!

Karı-koca birlikte tatile çıkarlar. Gittikleri yerde kamp kurarlar. Tatillerinin ikinci gününün akşamı güzel bir yemek yiyip uykuya dalarlar. Birkac saat sonra kadın uyanır ve kocasını da uyandırır. Adam uyku sersemidir güzel bir rüyadan uyandırıldığı icin de biraz kızgındır "Ne oldu? Ne istiyorsun?" diye sorar. "Yukarıya bak ve bana ne gördügünü söyle. " Adam gökyüzüne...
  2. yumurtadan civcive dönüşümü görmek istermisiniz işte evreler

yumurtadan civcive dönüşümü görmek istermisiniz işte evreler

yumurtadan civcive yumurtanın civcive dönüşmesi yumurtanın dönüşümü evreleri yumurtadan hayvana dönüşüm İŞTE YÜZYÜILLARDIR MERAK EDİLEN SORU YUMURTAMI CİVCİVDEN ÇIKAR? CİVCİVMİ YUMURTADAN ÇIKAR :D:D RESİMLERE BAKIN BAKALIM CEVABI BULACAKMISINIZ? HADE KOLAY GELSİN :D:D ve sonunda karşınızda işte bu sevimli şey ...
  3. Sonuna Kadar Beraber Olabilecek miyiz?

Sonuna Kadar Beraber Olabilecek miyiz?

Kadınlar erkeklere göre daha duygusaldır ve bu bir gerçektir .. Bazen biz kadınlar birlikte olduğumuz partnerimize eşimize onun bile anlam veremediği öyle sorular sorarız ki bu sorular bazen erkekleri çıldırtma noktasına bile gelebiliyor:) Böyle bir soruyla karşılaştığında ilk tepkisi arkasını dönüp koşarak uzaklaşmak olurken Allahımm yine mi aynı soru? şeklinde çığlıklar atmak olacaktır....
  4. 2010 yılı sicil notu ortalamanızı görmek istermisiniz?

2010 yılı sicil notu ortalamanızı görmek istermisiniz?

Arkadaşlar göreceğiniz ortalama son üç yılın ortalamasıdır. 1. Önce https://mebbis.meb.gov.tr/login1.aspx adresini tıklayıp açın. 2. Kullanıcı adı ve şifre ile Giriş yapın. 3. Karşımıza çıkan ekranın sol tarafından Başvuru işlemleri yazan butonu tıklayın. 4. Yine sol taraftaki menülerden Eğitim Kurumu Yöneticliği Başvuruları yazan yeri tıklayın 5. Aşağıya doğru açılan ekranda Müdür Baş...

Sayfayı Paylaş