Beyonce 26 Kiloyu Nasıl Verdi?

Beyonce 26 Kiloyu Nasıl Verdi?
Bu konu; Beyonce 26 Kiloyu Nasıl Verdi hakkında bilgiler vermektedir.


Sevgili melekler, fazla kilolar hepimizin korkulu rüyası. Biraz fazlalığımız olsa hemen aynalarla küsüşüyor, acilen diyet yapmaya başlıyoruz. Ünlüler dünyasındakilerin işleri ise bizden çok daha zor. Onlar sürekli göz önünde olduklarından her zaman hoş ve bakımlı görünmek zorundalar. İşte dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce da yaptığı doğumun ardından 26 kiloyu vermeyi başardı. Peki nasıl?


Hamilelikte aldığı kiloları vermek için büyük çaba sarf ettiğini söyleyen 31 yaşındaki şarkıcı, Shape Dergisi'nin mart sayısına şunları söyledi: "Ben doğuştan zayıf bir kadın değilim. Vücudunu formda tutmak için çok çalışmak zorunda kalan insanlardanım. Şov dünyasının içindeyim ve iyi görünmeye mecburum. Ancak bunun için çok spor yapıyorum. Birçok kadın gibi hamileyken aşırı kilo aldım. Çünkü vücudum buna müsait. Tekrar sahnelere dönmek için ise zayıflamak zorunda kaldım."

Yaptığı diyetle ilgili olarak da, "Doğum sonrası makarnayı tamamen bıraktım. Kırmızı et yerine bol bol balık yiyorum. Eskiden çok su içmezdim. Artık günde 3 litre su tüketiyorum. Kahvaltıda yumurtanın beyazlarından yapılmış omlet yiyorum. Yanında ya haşlanmış sebze ya da az yağlı sütle karıştırılmış yulaf ezmesi oluyor. Öğle yemeklerinde balık ve haşlanmış sebze yiyorum. Sadece pazar günleri kendimi şımartıyorum. Şımartırken abartmıyorum. Sadece birkaç dilim pizzayla kendimi ödüllendiriyorum" dedi.
 
Üst