Beyonce Makyajını Nasıl Yapıyor?

Beyonce Makyajını Nasıl Yapıyor?
Bu konu; Beyonce Makyajını Nasıl Yapıyor konusu hakkında bilgiler vermektedir.


Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce, düzgün vücut hatları yanında duru güzelliği ve pürüzsüz cildiyle gözalıcı bir kadın. Beyonce'un bu güzelliğin arkasında ise şarkıcının güzellik uzmanı Wei Lang bulunuyor. Beyonce'un genelde sadeliği seçtiğini ve önemli geelerde ağır makyajlar yaptığını ve o makyajlarda bile ağır olan tarafın sadece gözleri olduğunu belirten Lang bakın Beyınce'un makyajıyla ilgili hangi sırları veriyor...


Beyoncenin pürüzsüz parlak cildine hepimiz bayılıyoruz. Beyoncenin bu güzelliğinin arkasındaki güzellik uzmanı Wei Lang, Beyoncenin sırlarını açıkladı. Beyoncenin genelde sadeliği seçtiğini ve önemli geelerde ağır makyajlar yaptığını ve o makyajlarda bile ağır olan tarafın sadece gözleri olduğunu belirten Lang, taze ve aydınlık bir yüzün sade bir makyajla elde edilebileceğini söyledi. Beyoncenin büyük organizasyonlar ve kırmızı halıdaki güzelliğini ustası Lang, sizinde bu güzelliği nasıl yakalayabileceğiniz açıkladı.


Beyonce’nin genelde sadeliği seçtiğini ve önemli geelerde ağır makyajlar yaptığını ve o makyajlarda bile ağır olan tarafın sadece gözleri olduğunu belirten Lang, taze ve aydınlık bir yüzün sade bir makyajla elde edilebileceğini söyledi. Beyonce’nin büyük organizasyonlar ve kırmızı halıdaki güzelliğini ustası Lang, sizinde bu güzelliği nasıl yakalayabileceğiniz açıkladı.

Beyonce’nin fazla makyaj kullanmadığını söyleyen Wei, “pürüzsüz bir cildi olduğu için onu çok kapatmak istemiyorum” diyor. Sadece yüz hatlarını belirlemek için sınırlar çeken Wei, teninizin bir ton koyu fondöten ile elmacık kemiklerinizin altına ve burnunuzun yanına hat çekerek yüzünüzün hatlarınızı belirginleştirebileceğinizi söylüyor.

Beyonce’nin alnına ve göz altına aydınlatıcı kullandığını söyleyen Wei, sizinde yüz yapınıza göre aydınlatıcı kullanarak daha parlak bir görüntü elde edebileceğinizi söylüyor. Eyeliner, Beyonce’nin en çok kullandığı ürün. Farı fazla tercih etmeyen Beyonce sadece belirgin bir eyeliner çekiyor böylelikle yüzünün tazeliğini kaybetmiyor.

Beyonce genelde takma kirpik takmıyor, kendi kirpikleri gür olduğu ve bazen çok abartılı durdukları için tercih etmiyor.
 
Üst