1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Beyza Durmaz Biyografisi Foroğrafları

  Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Beyza Durmaz Resimleri Beyza Durmaz Hayatı
  beyza durmaz resimleri  Genç popçularımızdan Beyza Durmaz'ın biyografisi ve en güzel resimlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

  [​IMG]


  Beyza Durmaz 5 Ağustos 1977 İstanbul Türk pop müziği sanatçısı.

  Beyza Durmaz Lise eğitimini Özel Kültür Lisesi'nde tamamladı, aynı dönemde çeşitli kurslarda şan, gitar, piyano ve Türk Sanat Musikisi derslerine devam etti. İlk sahne deneyimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde okuduğu yıllarda, türküleri yeniden düzenleyerek konserler veren Grup Nefes'e solist olmasıyla gerçekleştirdi. Üniversiteden mezun olduktan sonra Mustafa Sandal'ın vokalistliğini yapmaya başladı. Böylece çok daha büyük kitlelerle hitap etme fırsatı buldu. 4 yıl boyunca yurt içi ve yurt dışında çok sayıda konsere çıkarak ve kendisi de her konserde bir şarkı söyleyerek sahne deneyimini geliştirdi.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
Beyza Durmaz Biyografisi Foroğrafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Cengiz İmren - Gönül Durmaz

  Cengiz İmren - Gönül Durmaz

  Öyle bir ah çekiyorum... Ektiğimi biçiyorum Gönlüm onda gözüm yolda Ne bir gelen! Ne bir soran! Feryadımı yok mu duyan? Ayrılıksa sonu hüsran Dön kahretme beni... Ben yoruldum!!! gönül durmaz... Sevmişim leyli leyli Bu yüzden sanki deli Anladım iflah olmam Çok sevince seni... Ben bir mecnun, gönül leyla... Yanmış leyli leyli...
 2. Beyza Durmaz Kimdir, Resimleri

  Beyza Durmaz Kimdir, Resimleri

  Beyza Durmaz Kimdir, Resimleri var mı lütfen biyografisini ve fotolarını ekleyin.
 3. BEYZA ABLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  BEYZA ABLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  beyza abla en son adet tariim 30 haziran da oldu 5.temmz gibi de bitti sonra ayın 15inde arkamdan sürtünme oldu 5 dakika anca .sonra ben toparlandım zevk duyu gelmşimidir önüme bakireyim :((((((( adetim 21 gün geçti kahve renk leke geldi şimdi devamı yok çok korkuyorum ne yapıcam :(((((((((( ?
 4. beyza xanım kömək istəyirəm

  beyza xanım kömək istəyirəm

  beyza xanım mənim adətim 4 gün keçdi test etdim bir şey çıxmadı mədəm bulanır nə etməmi söyləyərsiniz keçən ayda olmaq gəldi balon balon qanama uzun gəldi səni çox sevirəm beyza xanım çox yaxşısan

Sayfayı Paylaş