Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bhcg değerlerime göre gebeliğim normal mi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Geçtiğimiz pazar evde yaptığım idrar testi pozitif çıkınca, doğru hastaneye gidip kan testi yaptırdım.
    17.06.2012 tarihinde yapılan kan testinde BhCG değerim: 184,3
    19.06.2012 tarihinde yapılan kan testinde BhCG değerim: 297,05
    21.06.2012 tarihinde yapılan kan testinde BhCG değerim: 504,68

Bu değerlere göre gebeliğim normal mi?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.157
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Değerli misafirimiz,
    Beta Hcg değerlerinizi ikişer gün arayla yaptığınız görünmekte. Bu değerler takip eden iki gün süresi zarfında iki katı ve daha fazla şekilde yükseliyorsa ( ortalama 1,5 ve 2 katı olmalı ) değerleriniz son derece normal görünmekte. http://www.meleklermekani.com/hamil...-bhcg-degerleri-hakkinda-bilgi-istiyorum.html konumuzdan na anlaşılacağı üzere de ortalama 3 haftalık kadar hamile görünüyorsunuz.

Hayırlı olsun :)

bhcg değerlerime göre gebeliğim normal mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik Kesesi Normal Değeri

Gebelik Kesesi Normal Değeri

gebelik kesesi gebelik kesesi görüntüleri hamilelikte kese görünümü görüntüsü bebek Hafta Ortalama mm 5.0 1.0 5.5 1.3 6.0 1.7 6.5 2.0 7.0 2.4 7.5 2.7 8.0 3.1 8.5 3.4 9.0 3.8 9.5 4.1 10.0 4.5
  2. Bhcg değerleri

Bhcg değerleri

Merhaba. Ben yeni katıldım aranıza. Ama epeydir okuyorum. Bilgisi olan varsa veya benzer bir durum yaşayan lütfen cevap versin. Son adet tarihim 23 Haziran. 15 Yemmuz da adetime 4 gün kala 15 temmuz bhcg 40, 16 temmuz 80, 18 temmuz 207, 21 temmuz 431 olarak geldi. Katlanma hızında biraz azalma var gibi geldi bana. Acaba bu değerler normal mi?
  3. beta hcg değerim çoğul gebelik mi ?

beta hcg değerim çoğul gebelik mi ?

son adetim 9 haziran 2013 ve beta hgc değerim 26.06.2013 tarihinde 4.66 28.06.2013 tarihinde28.39 03.07.2013 tarihinde 529.3 05.07.2013 tarihinde 1070 06.07.2013 tarihinde 1508 cumartesi için doktor randevusu aldım .yazık ki cumartesiden önce bulunduğum yerde doktor imkanı olmadığı için lütfen bu değerlerin çoğul gebelik olup olamayacağı hakkında lütfen bilgi verebilir...
  4. Gebelik Haftasına Göre Beta HCG Değerleri

Gebelik Haftasına Göre Beta HCG Değerleri

beta hcg değerleri,beta hcg değerine göre gebelik haftası, beta hcg değerine göre gebelik haftası hesaplama,beta hcg değerleri hakkında Beta HCG testi gebelik kadınlarda gebelik tanı koyulmasında kullanılan bir kan testidir.Beta HCG testi, gebelik tayininde kullanılan, güvenilir ve hızlı sonuç veren bir hormon testidir. Gebeliğin olduğu durumlarda, döllenme sonrası 8. günden sonra Beta HCG...
  5. Beta Hcg Değeri Kaç Olmalı Örnek Sonuçlarla Değerlendirme

Beta Hcg Değeri Kaç Olmalı Örnek Sonuçlarla Değerlendirme

Beta Hcg Değeri Kaç Olmalı Örnek Sonuçlarla değerlendirme yapacağımız bir konumuza geldi sıra. Hamiş kalmak isteyen anne adaylarının en çok merak ettiği konuların başında bu beta hcg değerleri geliyor. Ben de taa ki hamile kalana kadar bu değerler ne anlama gelir bilmezdim ama tabii araştıra araştıra okuya okuya öğrendik tabii aynı zamanda tecrübe bize öğrenmek istediklerimizi kolayca...

Sayfayı Paylaş