Bhcg testi 120 çıktı hamileyim dimi sorayım dedim ?

Coriorrr

Hamiş Melek
Bhcg testi 120 çıktı hamileyim dimi sorayım dedim ?
Selam kızlar beta hcg testi yaptırdım gebelik lehine çıktı sonuç : Beta hcg |120| yazıyor sizce ? Nedir ?

Teşekkür ediyorum resimde ekliyorum bakabilirseniz sevinirim.

1503765376208-756162225.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu arada ortalama 3-4 haftalık olarak görünüyor. Allah kucağınıza sağ sağlim almanızı nasip etsin inşallah :)

Vallahi bu sizin yaptırdığınız BETAHCG testinin yanılma ihtimali sıfır :D:D bende onun yalancısıyım hayırlı olsun :)
Teşekkür ederim allah isteyen herkese sağlıkli bir şekilde kucağına almayi nasip etsin inşallah çok şükür allahıma kusura bakma çok soruyorum ama bişi daha sorablirmym implantasyon kanamasi yaşıyorum ara ara pembe lekeler geliyor kasigima ağrılar düşer diye korkuyorm şimdide ne yapmam gerekiyor benim bu korkuyu atmam icin

Ya öncelikle sana şunu söylemek istiyorum Allah'ın oraya yerleştirdiği ve izin verdiğini ondan başkası oradan çıkartamaz. Yani böyle dandik bi yapıştırıcı ile rahme yapışmış gibi düşünmeyin. Artı iyi düşünün ki iyi olsun. Bu tür kanamalarda yani yerleşme kanamalarında yaşadıklarınız gayet normal bir süreç. Lütfen doktor kontrolünde kalın ve bu süreci mümkün olduğu kadar dinlenerek geçirmeye, mümkün ise iş bile yapmamaya gayret gösterin. Bu arada sitemizde yenisiniz ama size hamile olan üyelerimize özel bir rank veriyoruz. Hayırlı olsun. Hamiş Melek oldunuz :D:D

Ya öncelikle sana şunu söylemek istiyorum Allah'ın oraya yerleştirdiği ve izin verdiğini ondan başkası oradan çıkartamaz. Yani böyle dandik bi yapıştırıcı ile rahme yapışmış gibi düşünmeyin. Artı iyi düşünün ki iyi olsun. Bu tür kanamalarda yani yerleşme kanamalarında yaşadıklarınız gayet normal bir süreç. Lütfen doktor kontrolünde kalın ve bu süreci mümkün olduğu kadar dinlenerek geçirmeye, mümkün ise iş bile yapmamaya gayret gösterin. Bu arada sitemizde yenisiniz ama size hamile olan üyelerimize özel bir rank veriyoruz. Hayırlı olsun. Hamiş Melek oldunuz :D:D
Çok haklısnz çok teşekkür ederim içimi rahatlattnz

Mrb lutfen cvp verin 1 senelik evliyim cocuk dusunuyrz ayın birinde hasta oluyrm hıc gecikmem olmaz normalde ama 3 gunluk gecikmem var kan ve idrar testi yaptım negatif ama hala adet olmuyorum Erken mı davrandım sizde kan tahlili ıcın 0,469 cıktı

Geri