Etiketler:
  1. porphyria

porphyria Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bhcg yardım lütfen!!

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında porphyria tarafından paylaşıldı.

mrb arkadaşlar aranıza yeni katıldım bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var.adet siklüsüm genel olarak 28 gün, buna göre 12 aralıkta adet olmam gerekiyordu,gecikince dün dr a gittim. ultrasonda tam olarak emin olamadı,idrar testi negatif çıktı.öyle üzüldüm ki bugün kan testi sonucunu almaya eşim yalnız gitti ve sonuç pozitif:) bhcg değeri 163.46 dr beyle görüşemedim haftaya çarşamba gününe randevu vermiş bebeğin gelişimini izlemek ,dış gebelik olup olmadığına karar vermek için. son adet tarihimime göre 5 haftalık hamileyim,tabi bu kendimce hesabım yanlış da olabilir. peki bu 163.46 lık değer düşük mü haftaya göre? dış gebelik söylemi korkuttu beni, böyle bi ihtimal mi var acaba değere bakınca? cvp verin lütfen

bhcg yardım lütfen!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yardım melekler lütfen

lütfen yardım melekler lütfen

lütfen yardım merhaba, ben 2007 yılında nodül ameliyatı oldum ve tiroid bezinin tamamı alındı.o günden itibaren levatiron kullanıyorum.yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalabiliyorum ve geçen yıl 17 haftalıkken ikiz gebelik düşüğüm oldu. şimdi 8 haftalık hamileyim ve yine ikiz gebeliğim var.aşırı derecede bulantım,kalp çarpıntılarım ve cilt kuruluğum var.tiroid hormon tahlil sonuçlarım...
  2. Beta hcg sonucum 6.4 lütfen yardım edin

Beta hcg sonucum 6.4 lütfen yardım edin

Beta hcg sonuçlarına göre hamilelikle ilgili sorularım var arkadaşlarım. Benim bhcg sonucum 6.4 çıktı doktor bişi söylemedi bi hafta sonra gel dedi bana acaba bu sonuca göre sizler birşeyler diyebilirmisiniz. Bu sonuca göre hamileliğim var mı yok mu kızlar neye dikkat etmem gerekiyor. Tabiki hamilelik varsa bilgisi olanlar bana yardımcı olabilir mi lütfen. hadi bekliyorum kızlar yardım edin bana
  3. Beta hcg testine göre sonucum 105 çıktı hamile miyim yardım lütfen

Beta hcg testine göre sonucum 105 çıktı hamile miyim yardım lütfen

6 gündür adetim gecikiyor hormon sonucum 105,68 ve referans aralığı ise 0-6 sizce gebemiyim? tşk.
  4. Adetim 10 gün geçti bhcg testim 2.3 çıktı yardım lütfen

Adetim 10 gün geçti bhcg testim 2.3 çıktı yardım lütfen

Adetimin üstünden 10 gun gecti ve hala hastalanmadim beta hcg degerimde 2.3 çıktı lütfen yardim edin ?
  5. Kac haftalik hamileyim bhcg değerim 60.88 çıktı yardım lütfen

Kac haftalik hamileyim bhcg değerim 60.88 çıktı yardım lütfen

Acil de kan testi yaptır dim Beta hcg 60.88cikti doktor hamile olduğumu soy ledi acaba kac haftalik hamileyimdir

Sayfayı Paylaş