Bi de sınıf başkanıydım :):):)

sheker_shey

Daimi Üye
Üye
Bi de sınıf başkanıydım :):):)
Lise 1 .sınıfta hem sınıf başkanı,hem spor kolu başkanı idim.Bi gün Edebi metinler dersimizde yoklama alıyorum,hoca masasında bende tahtaya kalkmışım sınıfı sayıyorum hocanın masası tahtanın tam yanında.Neyse yoklama alırken,hocamız kızların siyah kalem sürmesinden hiç haz etmediği için arkadaşın birini gözüne kestirmiş tam fırçalarken,diğer yandan da ben gözümdeki sürmeyi silmeye çalışıyodum:D:Dtabi saolsun bütün sınıf bana bakınca hocamız diğer öğrenciyi bırakıp hemen bana geçti"E başkan e başkan sende bunu yaparsan".Tabi sınıf koptu bende gülücem ama gülemiyorum kızardım iiice.sanki ben Ülke yönetiyorum ya örnek olucam sınıf milletine.Ergeniz işte hocam naparsın.Ahhhhh ahhhh valla bütün sıkıntılara rağmen lise yılları süperdi.:D:D

ee bende saçlarımı çok boyardım gözlerimdede lens vardı okulda herkes bana barbi derlerdi ama hocalar göz kalemi ve saç boyası için kıyameti koparırlardı hep sınıftan atar eve yollardı ben yine arsız gibi çekidüzen vermezdim kendime :D

Ahhh ahh valla o zamanlar herşeye kızarlardı hocalar.Mesela bi gün sabah neden saçlarım ıslak görünümlü joleli diye okul sırasında fırça yediğimi hatırlıyorum:):)anacım şimdikiler bütün makyaj malzemesini torlayıp toplayıp,hatta yüzlerine boya küpü yapıyolar kimsenn bişe dediği yok.Ahhhh bizim zamanımzda böle miydi??:D:D

Geri