Bilge me mutluluklarrrrrr!!!

Cevap: Bilge me mutluluklarrrrrr!!!

Allah sizi hiç bi zaman ayırmasın nice böyle yıldönümü kutlamalara.. Sevgi,saygı her daim yanınızda bulunsun:)

Son düzenleme:

YASANTINIZIN HER GUNU BUGUNKU GIBI SEVGI DOLU, MUTLU VE HEYECAN DOLU GECSIN. BIRBIRINIZE HEP BAGLI KALIN! MUTLULUKLAR...
HAYAT KADEHSE EGER, ASK DA KADEHI DOLDURAN SARAPTIR. KADEHINIZIN HIC SARAPSIZ KALMAMASI DILEKLERIMIZLE, HAYAT BOYU MUTLULUKLAR DILERIZ.

fbm79j-vi.gif
s305rf17.gif

Tüm yaşantınız boyunca neşe dolu günler ve sevginizin hep çoğalması dileğiyle...

Bir aşk gülümsemeyle başlar, öpücükle devam eder ve bir nikahla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, aşkınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!
Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim....

bilge adminimin evlilik yıldönümünü kutlar eşiyle beraber sönmeyecek ömür boyu sürecek bir aşk,mutluluk ve sağlık diliyorum Rabbim gönlünüzdeki muradınızı teker teker versin inşallah sevgi ve saygı sizinle olsun mutluluğunuzu aşkınızın meyveleri minik bedenler süslesin mutluluğununza ortak olsun:)

Evlilik yildönümün kutlu olsun bilge adminim nice mutlu huzurlu saglikli yillara!!!

Ömür boyu mutluluklar dilerim. Her şey her zaman gönlünüzce olsun..

ömrünüz boyunca Allah ayırmasın sizi. sağlıklı mutlu huzurlu yıllarrr
:party::melek:

Güzel dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim kızlar, çok mutlu oldum, sevgilerimle hepinize. :)

Geri