Bilge'nin Bir Derdi Var

Ce: Bilge'nin Bir Derdi Var

Ah canım ya senin gibi düşünen asil insanlar daha çok olsa keşke ama ne yazık ki böyle insanlarda var sen canını hiç sıkma kendini farklı bir yere koy ve deki :ben özelim ,ben iyi bir gelecek için çalışıyorum ,ben yarınları yetiştiriyorum : evet gerçekten böyle düşündüğün için sen çok özelsin kendini üzme mutlu ol:ar4fd:

Ce: Bilge'nin Bir Derdi Var

Bende seni pek tanımıyorum bilge ama yazılarından azda olsa bir fikrim var senin o insanı kafana takmana şaşırdım biraz birazda sevindim çünkü bu senin işine çok önemsediğini gösterir malesef bu gibi durumlar oluyor okullarda ben öğretmen değilim ama iki tane çocuk okuttum buna benzer şeylere tanık oluyoruz malesef ben bu gibi insanları önemsememyi seçtim sende aynısını yap bence hoşça kal görüşmek üzere bir dahaki sefere bu konuyu aşmış bir bilge olarak görüşürüz inşaallah sana bu yakışır bence...

Cevap: Bilge'nin Bir Derdi Var

bu ınsanları anlamak hicte zor degıl aslınde..mevkılı ınasnalrın hepsı boyle..ben lıseden bılıyorum..okul muduru ve bedeb egıtımı ogretmenımız cuma cıkısta İSTİKLAL MARSI okunmadan bırbırlerıne gırdıler tekme tokat onumuzde..sonra mevkısını kullandı.....her yerde böyle..senın bı ustun kesınlıkle bıseylerı abartır...hayatımda bı müdüre gordum tatlımı tatlı.ıyı mevkı kullanmayan...ama hayatta daha goremedıgımız cok cesıt ınsanlar var..sen canını sıkma gunun bırınde dıledıgın gıbı hayalındekı okula gıdersın...senı cok ama cok sevıyorum ve senın uzulmene dayanamam...sen kafana takma..sen benım bı tanecııııııkkkkk ablamsın

uzuldum bilgecim ne yazacagimida bilmiyorum ...yanlis biseylerde yazmak istemem ama sabrina hayran olmadim degil ben coktan patlardim...sana huzurlu gorevler dilerim umarim en kisa zamanda bu sorunundan kurtulursun......

bilge adminim senin yazdıklaına nasıl katılıyorum bilemezsin ama bu ülkede böyle yaranmaya müsait insanlar kaba tabirle yalakalar oldugu müddetçe böle kendini bilmez insanlar çogalacaktır ama sıkma canını senin yolun her zaman dogru hiçbirseyi takma kafana insanlara hakettikleri degeri veriyosan eger sıkma o tatlı canını

Geri