1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bilgisayar Kullanırken Doğru Oturma Şeklimiz Nasıl Olmalı Biliyor musunuz ? (video)

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bilgisayar kullanırken dikkat edilmesi gerekenler bilgisayar kullanırken
    doğru oturma pozisyonu

Sevgili melekler, hemen hepimiz günümüzün hatırı sayılır bir bölümünü bilgisayar başına geçiriyoruz. :) Buna bağlı olarak ta boyun ve sırt ağrısı zaman içinde en çok şikaet ettiğimiz konuların başında geliyor. Bu sayfamızda size bilgisayar kullanırken doğru oturma pozisyonları ile ilgili çok güzel bir video izleteceğiz. Hepimizin bilmesi ve uygulaması gereken doğru oturma pozisyonu bakalım nasılmış?.. :tik:

Bilgisayar Kullanırken Doğru Oturma Şeklimiz Nasıl Olmalı Biliyor musunuz ? (video) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşınıza Göre Kaş Şekliniz Nasıl Olmalı

Yaşınıza Göre Kaş Şekliniz Nasıl Olmalı

kaş şekilleri saç şeklim nasıl olmalı yaşınıza göre kaş şekilleri erkek kaşı nasıl olmalı çizik Kaşlarımız yüzümüzün en önemli ayrıntılarıdır...Kaş şeklimiz abartılı olmamalı yaşımızla uyumlu olması gerekli kızlar peki sizin kaşınız yaşınızla uyumlumu işte cevabı :tik: 20'li yaşlar Sadeliği seçin... Değişimlerin, yeniliklerin, ama aynı zamanda akla her gelenin yapıldığı yaşlar, 20'li...
  2. İyi Bir Bilgisayar Nasıl Olmalı

İyi Bir Bilgisayar Nasıl Olmalı

İyi Bir Bilgisayar Nasıl Olmalı ? Arkadaşlar bilgisayardan anlayan arkadaşlara özellikle size soruyorum İyi Bir Bilgisayar Nasıl Olmalı ?
  3. Evde Doğru Aydınlatma Nasıl Olmalı ?

Evde Doğru Aydınlatma Nasıl Olmalı ?

doğru aydınlatma önerileri doğru aydınlatma nasıl olur Ev dekorasyonunun vazgeçilmez unsurlarından olan aydınlatma aksesuarları, hem eşyalarımızla uyumlu olmalı hem de daha önemlisi yeterli aydınlatmayı sağlamalıdır melekler :) Göz sağlığı için de önemli olan doğru aydınlatma önerileri için yazımızı okuyabilirsiniz. Bakın doğru aydınlatma nasıl olur... :tik: Doğru Aydınlatmanın Püf...
  4. Yüz Şekline Göre Topuz Nasıl Olmalı ?

Yüz Şekline Göre Topuz Nasıl Olmalı ?

hangi yüze hangi topuz yüze göre topuz modelleri Topuz modelleri özellikle davetlerde ve toplantılarda çok tercih edilen bir saç modelidir melekler Özellikle düğün törenleri, iş toplantıları bu saç modellerini uygulamak için en uygun ortamlardır. Eğer siz de saçınıza topuz yaptırmak istiyor ancak yakışmayacağından endişe ediyorsanız aşağıda sizlerle paylaşacağımız yüze göre topuz...
  5. Doğru Parfüm Seçimi nasıl olmalı

Doğru Parfüm Seçimi nasıl olmalı

Doğru Parfüm Seçimi nasıl olmalı parfüm alırken o parfümün bana gidip gitmeyeceğini ve kalıcı olup olmadığını nasıl anlarım parfümlerle ilgili bilgisi olan hanımlar haydi sizden yardım bekliyorum.

Sayfayı Paylaş