1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  Bilgisayara Bluetooth Nasıl Yüklenir ?

  Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Bu konu; bilgisayara bluetooth nasıl yüklenir hakkında bilgiler vermektedir.


  Sevgili melekler, gelişen teknolojinin yarattığı kolaylıklar günlük hayatımızda işlerimizi daha çabuk halletmemeize ve zaman kaydı yaşamadan işlerimizle ilgilenmemize olanak sağlıyor. Bu kolaylıklardan biri de bluetooth cihazı. Bilgisayarımızda ki bilgileri telefonumuza ya da başka bir bilgisayara aktarmak ya da tam tersi işlem yapmak için bluetooth cihazlarını kullanırız. Peki bu cihazları kullanabilmek için bilgisayarda bir işlem yapmak gerekir mi, yoksa takıp hemen kullanabilir miyiz ? Tüm bu soruların cevabı makalemizde...  [​IMG]

  Bir Bluetooth aygıtını yüklemek için, aygıta bağlanmanız yeterlidir. Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2), birçok Bluetooth aygıtı için sürücüler içerir. Windows bir Bluetooth aygıtını algılamazsa, aygıtı Windows'un içerdiği genel yazılım desteğiyle kullanabilir veya aygıt üreticisinin sağladığı sürücüyü kullanabilirsiniz. Bilgisayarınıza bir Bluetooth aygıtı eklemek için, Bluetooth Aygıtı Ekleme Sihirbazı'nı kullanabilirsiniz. Bir Bluetooth bağlantısını yapılandırmak için, Denetim Masası'ndaki Bluetooth Aygıtları öğesini kullanabilirsiniz.
   
Bilgisayara Bluetooth Nasıl Yüklenir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. pm nasıl yüklenir

  pm nasıl yüklenir

  bende takı yarışmasına katılmak istiyorum ama resmin nasıl yükleniceğini bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim
 2. Google Play Nasıl Yüklenir

  Google Play Nasıl Yüklenir

  Google Play Nasıl Yüklenir lütfen bu konuda bana bilgi verin ve yardımcı olun kızlar.
 3. Masa Üstü Bilgisayar Audio Sound Driver Silindi İse Nasıl Yüklenir yardım edin

  Masa Üstü Bilgisayar Audio Sound Driver Silindi İse Nasıl Yüklenir yardım edin

  Arkadaşlar Masa Üstü Bilgisayar Audio Sound Driver Silindi İse Nasıl Yüklenir bu konuda bilginiz var ise lütfen Masa Üstü Bilgisayar Audio Sound Driver Silindi İse Nasıl Yüklenir yazın bilgi verin.
 4. Masa Üstü Bilgisayar İçin Audio Sound Driver Nasıl Yüklenir ?

  Masa Üstü Bilgisayar İçin Audio Sound Driver Nasıl Yüklenir ?

  Masa Üstü Bilgisayar Audio Sound Driver Nasıl Yüklenir Masa Üstü Bilgisayar Audio Sound Driver Silinmişse Nasıl Yüklenir Sevgili melekler, bu konumuzda masa üstü bilgisayar audio sounda driver nasıl yüklenir bilgiler vereceğiz sizlere. Driver yani sürücü yüklemek aslında zor birşey değildir. Sizlere vereceğimiz yönergeleri izleyerek daha önce paylaştığımız Adobe Flash Player son sürüm...
 5. Arkadaşlar Notebookta Bluetooth Nasıl Açılır?

  Arkadaşlar Notebookta Bluetooth Nasıl Açılır?

  Merhaba arkadaşlar aranızda Notebookta Bluetooth açımı konusunda bilgisi olan kişiler var ise o arkadaşlarımdan yardım istiyorum acaba Notebookta Bluetooth Nasıl Açılır?

Sayfayı Paylaş