1. turquoise

  turquoise Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  30 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  130
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0

  bilgisayarınızı virülerden koruyun

  Konu, 'Meleko Destek' kısmında turquoise tarafından paylaşıldı.

bilgisayarınızı virülerden koruyun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Bilgisayar

  Bilgisayar

  Rüyada bilgisayar görmek, islerin yolunda gitmesine ve insanin önüne çikacak engellerin çabuk asilacagina isaret eder. Bilgisayarin kilitlendigini ve onu çözemedigini gören kimse, tikanan isini açmaya muvaffak olamaz, açtigini görürse, isindeki tikanikligi da giderebilecegine isaret eder. Bilgisayar gören insan, yaptigi islerde ataga geçer ve Allahu Teala onu muavfak eder.
 2. virüsün anatomisi

  virüsün anatomisi

  Virüsün anatomisi: Virüs, doğadaki en basit canlı türlerinden bile daha basit bir yapıya sahiptir.Bildiğiniz gibi bakterilerin vücudu yanlızca tek bir hücreden oluşan yalın bir anatomiye sahiptir.Fakat virüslerin vücudu bir hücreden bile oluşmaz.Yanlızca hücreyi oluşturan temel yapıtaşlarının çok az bir miktarının yine kompleks bir yapı oluşturmalarından meydana gelmiştir. Bir hücre...
 3. Virüsün Tarihçesi

  Virüsün Tarihçesi

  • 1944-45 Kırım – Kırım Kanamalı Atesi • 1956 Kongo – Kongo Hastalığı • 1968 – iki etkenin biyolojik olarak aynı olduğu bulunmus • 1979 – iki coğrafik bölgenin adına uygun olarak Kırım-Kongo Kanamalı Ates Virüs(Crimean- CongHemorrhagic Fever Virus; CCHFV)
 4. İlk Bilgisayar Virüsünün Bir Şaka amacıyla Başladığını biliyormusunuz..

  İlk Bilgisayar Virüsünün Bir Şaka amacıyla Başladığını biliyormusunuz..

  İnternetin kullanılmaya başlamasıyla dünyanın korkulu rüyası haline gelen bilgisayar virüslerinin ilki, 25 yıl önce bir lise öğrencisi tarafından arkadaşlarına "küçük bir şaka" için yazıldı. Rich Skrenta adlı öğrenci, bilgisayar şakaları yüzünden kendisine zaten şüpheyle yaklaşan arkadaşlarını kandırmak için bulduğu bu bilgisayar numarasıyla, dünyada ilk bilgisayar virüsünü...
 5. bilgisayar

  bilgisayar

  bilgisayarıma zonealarm diye bir ücretsiz program kurdum ama bigisayarım her açıldığında bigisayarım donuyor acaba neden?

Sayfayı Paylaş