bilgisi olan var mı?

ranagül

Üye
Üye
bilgisi olan var mı?
4,5 yaşlarında hastalanıyorum ve doktora götürülüyorum.verem teşhisi konuluyor.ancak erken teşhis olduğu için sıkıntı yaşamadım.yıllık iğnelerim vardı.sonra 1 sorun çıkmadı.
geçen gün 1 yazı okudum,vereminde kısırlığa neden olabileceği,tüpleri tıkayabileceği yazıyordu.
çok korktum.
bilginiz varmı?ne yapmalıyım.

canım öncelikle geçmiş olsun .umarım korktuğun gibi değildir ama bi hekime danışmadınmı bunun için?bence sen okuduklarına ve söylenenlere şimdilik inanma ve en kısa zamanda doktora git sana en iyi bilgiyi onlar verirler canım tekrar geçmiş olsun.

Senin hastaligin erken teshisle tedavi edilmis ama sanmiyorum sana boyle bi etkisi olacagini...Bunu yinede sen doktorunada anlaki kontrol etsin.seninde icin rahatlar...Aklinada kotu kotu seyler getirip korkma hemen... Zamani gelince mutlaka gelicek senin ucuzler:bebiss: :kiss:

ranacım zannetmıyorum oyle bır durumun oldugunu...cunku benım bır tanıdıgım veremdı ve tedavı gordu ılac kullandı derken aradan bır sene gecmedı hamıle kaldı suanda tatlı bır bebısı var.....kafanı doldurma boyle seylerle.....hersey allahtan.....

Geri