Bilinçaltı Kodlama Terapisi şimdi Türkiye'de

  • Konbuyu başlatan perihan24
  • Başlangıç tarihi
Bilinçaltı Kodlama Terapisi şimdi Türkiye'de
[FONT=&quot]


[h=3]Bilinçaltı Terapisi (Unterbewusstsein Therapie) şimdi Türkiye’de![/h] [h=3]Suçluluk duyguları, Öfke, Korku gibi duygular zihinden temizlendiğinde,rahatsızlıklar da kişiye veda edecektir. Her türlü fobik durumlar ( sosyal fobi, araç fobisi vb.) , depresyon, kekemelik, anoreksia , bulumia, obsesyon gibi psikolojik rahatsızlıklar; yapılması gereken eylemleri sürekli erteleyerek yaşam kalitesini düşüren “erteleme problemi”nde Bilinçaltı Terapisi (Unterbewusstsein Therapie) çok etkili olmaktadır.


Duygusal ve psikolojik rahatsızlıkların hatta fiziksel rahatsızlıkların kaynağı, kişinin zihinsel kodları ve olayları yorumlama biçimi olduğu bilinmektedir. Zihin bir negatife programlanmış ise, kişinin hayatında zincirleme olarak negatif yaşantılar gelişmeye başlar. Örneğin korku.. Kişinin geçmişte yaşamış olduğu yüksek frekanslı korku deneyimi, o günden itibaren hayatına “kekemelik” sürecini sokabilir. Yada suçluluk duygusu.. Yoğun bir şekilde yaşanan suçluluk duygusu kişide yıllar süren ve kronikleşen depresyon yaratabilir. Bu durumundan( kekemelik, depresyon vb.) kurtulmak için önce bu olguyu başlatan duyguyu ( suçluluk duygusu, korku vb.) ortadan kaldırmak gerekir.
[/h] [h=3]Terapinin uygulanış şekli;

Kişi geçmişte yaşadığı tüm olumsuzlukları meditasyon halinde zihninden geçirmekte, bu sırada Reiki Grandmaster Teacher İsmail Bülbül sahip olduğu çok güçlü Işık aşama sembollerini kişinin bilinçaltına göndermektedir. Bu meditasyon sonrasında da kişi bu negatif durumları kendisinin terk ettiğinin farkındalığına ulaşmaktadır. Seansın geri kalan süresinde de kişi için olumlu telkinler hazırlanmakta ve an’ı yaşama becerisi öğretilmektedir.
Kişi terapiste kurtulmak istediği durumun ayrıntısını, hikayesini, mahremini anlatmak zorunda değildir.
[/h] [h=3]NOT: Bilinçaltı Terapisi (Unterbewusstsein Therapie) İstanbul dışında bulunanlar için online ( görüntülü) olarak yapılmaktadır.[/h]

[/FONT]
Alıntıdır
 
Üst