1. edanaz44

edanaz44 Forum Okuru

Bilmeyenlere Erken gebelik belirtileri nelerdir anlatır mısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında edanaz44 tarafından paylaşıldı.

Erkenden gebelik ve hamilelik belirtileri ile ilgili araştırma yapıyordum baktım sitenizin gebelik bölümünde çok sayıda konu var dedim ki kendi kendime bu erken hamilelik hususunda bana yarasa yarasa bu sitenin meleklerin bilgileri yarar bende soru cevap bölümüne yazayım dedim. Arkadaşlarım benim adım edanaz ben yaklaşık 2 yıldır çocuk istiyorum doktora gittik bende ve eşimde en ufak bir sorun görünmüyor. Her ay hamilemiyim diye düşünmekten artık kendimi alamıyorum. Amma her ayın sonundaki hüsran iyice canımı sıkmaya başladı. Şim di sizlerden anne olanlarınızdan ve yeni anne olacak hamile arkadaşlardan Allah rızası için rica ediyorum. Bana kendinizde yaşadığınız erken gebelik belirtileri nelerdir anlatın lütfen. Saygılar sunuyorum allah isteyen herkese bebek nasip etsin inşallah. Edanaz.

Bilmeyenlere Erken gebelik belirtileri nelerdir anlatır mısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erken gebelik belirtileri nelerdir?

Erken gebelik belirtileri nelerdir?

Sevgili Melekler mekanı.com üyeleri, her ne kadar hamilelik belirtileri kişiden kişiye değişiklik gösterse de hamile olup olmadığınıza dair cevaplar bulabileceğiniz en yaygın ilk belirtileri sizler için aşağıda sıraladık: 1. Adetinizin gecikmesi Bu belirti muhtemelen en kesin olan belirtidir. Bazı anne adayları adet dönemlerinde oldukça açık renkte bir kanama yaşayabilirler, bu normal adet...
  2. Hamilelik belirtileri kaçıncı hafta  başlar?

Hamilelik belirtileri kaçıncı hafta başlar?

erken gebelik belirtileri,gebe olduğumu nasıl anlarım, hamile olduğumu nasıl anlarım,hamilelik belirtisi ne zaman başlar ,en erken hamilelik belirtileri hakkında bilgiler Hamileliğe ait belirtilerin başlayabilemesi için gebeliğin en erken 4-5 hafta civarında olması gerekir. Yani adet gecikmesi yaşandıktan sonra ancak hamilelik belirtileri başlar. Bazen halk arasında sanıldığı gibi...
  3. ACABA HAMİLE MİYİM?

ACABA HAMİLE MİYİM?

hamilelik belirtileri nelerdir,hamile olduğumu nasıl anlarım,hamile olduğumu anlamak için ne yapmalıyım,erken hamilelik belirtileri,erken gebelik belirtileri,hamileliğin ilk belirtileri,hamilelik belirtileri hakkında bilgiler Bu soruyu kendinize ne zaman sorarsanız sorun aklınızda bulunsun; cevap almak kolay, ancak bu cevabı almak için harekete geçilmeli! Dr.Kaan Kocatepe bu konuda neler...
  4. ilk hafta hamilelik belirtileri nelerdir

ilk hafta hamilelik belirtileri nelerdir

selam melekler adetim geçti henüz test yapmadım bana ilk hafta hamilelik ile ilgili belirtilerden söz edermisiniz idrarım koyu renk aşırı halsiz ve sürekli bir uyku halim var acaba hamilemiyim başka erken gebelik belirtileri neler tecrübeli meleklerden bilgi istiyorum teşekkürler HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM...
  5. Erken Gebelik Belirtileri Nelerdir Hamile Olduğumu Nasıl Anlarım Diyorsanız

Erken Gebelik Belirtileri Nelerdir Hamile Olduğumu Nasıl Anlarım Diyorsanız

Erken Gebelik Belirtileri Nelerdir Hamile Olduğumu Nasıl Anlarım? Bunun cevabını en iyi şekilde sitemizden öğrenebileceğinizi söylemek isterim. Bebek sahibi olmak bir mucize olağanüstü bir yaradılış öyküsü aslında. Bir bebeğin nasıl geliştiğini nasıl eli kolu ayağı oluştuğunu okurken inanın heyecana kapılmamak mümkün değil. Küçücük bir sperm tanesi ve bir yumurtadan oluşan minicik bir mercimek...

Sayfayı Paylaş