Bim katlanabilir yatak alan var mı ve ne zaman gelir?

• Konbuyu başlatan Çekmeköyist
  • Başlangıç tarihi
Ç

Çekmeköyist

Forum Okuru
Bim katlanabilir yatak alan var mı ve ne zaman gelir?

Bim katlanabilir yatak yorum melek kadınlar kulübü bim katlanabilir yatak ne zaman gelir forum'da.​

Kızlar bime bir ara katlanabilir yatak gelmişti ne zaman bilmiyorum ama alan var mı nasıl memnun musunuz? Misafir filan geldiğinde güzel mi kullanımı rahat mı acaba? Sizce bim katlanabilir yatak ne zaman gelir bir daha? Misafirim çok geliyor yerim de yok sizce iş görüyor mu?

Merhabalar
BİM katlanabilir yatak hakkında sizinle ben de tecrübelerimi paylaşmak istiyorum. Ben kendim değil ama kayınpederim almış ve bize hediye etti aslında ani bir misafir geldiğinde hemen açılabilir portatif kolayca katlanıp yer kaplamayacak şekilde dizayn edilmiş bir yatak ama pek rahat ve konforlu olduğunu söyleyemem. Katlandığında aslında her yere sığabiliyor bu güzel bir özellik ama üzerini yattığınız zaman resmen demirlerini hissediyorsunuz yani çok konforlu bir yatak beklemeyin. Ama üzerinde uzun süre yapmayacaksanız misafir için tek bir gecelik ya da birkaç günlük misafir ağırlamak için güzel bir ürün ama kendiniz için ya da uzun kalacak bir misafir için işkence olabilir şahsen ben çok rahat bulmadım. Ya da aslında şöyle yapabilirsiniz küçük misafirler olabilir yani misafirlerinizin çocukları rahatlıkla üzerine bir çarşaf serip yatabilirler. Sonraki katlanabilir yatak bime ne zaman gelir bilemiyorum ama Instagram üzerinden aktüel ürünleri takip edebilirsiniz. Katlanabilir yatak örneklerine dair aşağıda bir link bırakıyorum. "Katlanabilir fonksiyonel yer yatakları"

Geri