Bingo soft bebeğimin kokusu çamaşır yumuşatıcı nasıl kızlar?

H

Handegul0

Forum Okuru
Bingo soft bebeğimin kokusu çamaşır yumuşatıcı nasıl kızlar?

Bingo soft bebeğimin kokusu kullananlar melek kadınlar kulübü bingo soft bebeğimin kokusu fiyatı forum'da.​

Kızlar bebeğim olacak hastane çantamı hazırlayacağım ama bebeğimin çamaşırlarını yıkamak icin deterjan seçiminde karar veremedim. Yardımcı olursanız sevinirim. Anneler tecrübeli anneler sizler bebek çamaşırları icin hangi deterjani kullandınız. Ben size bir de nette çok gördüğüm bingo soft bebeğimin kokusu yumuşatıcı markasını sorayım nasıl bebek çamaşırlarını yumuşak yapıyor mu ve bebeğe zararı olur mu?

Merhabalar
Bingo soft bebeğimin kokusu yumuşatıcı icin yorumlara baktığımızda kokusunun filan çok hoş olduğu söylenmiş ama sadece kokusu önemli değil tabii ki. Bilmeniz gerekiyor ki bebeğinizin çamaşırları icin kullandığınız çamaşır deterjanı çok önemli. Ben ilk başlarda epey bir süre hacı şakir granül Matik kullanmistim sonra bir ara da Dalin kullandim memnun kaldım ama yumuşatıcı icin bilemeyeceğim. Ben ekstra bir yumuşatıcı filan kullanmadım. Eğer başka kullanan anneler varsa bu ürünü biz de yorum yapmalarını rica edelim belki bizlerin de fikri olmuş olur bingo soft bebeğimin kokusu yumuşatıcı hakkında. Ama dediğim gibi bu ürün hem bebeğin çamaşırlarında güzel bir koku bırakıyor hem de ağır bir etki bırakmıyor denmiş.

Arkadaşlar dilerseniz aşağıdaki linki de bir inceleyin derim. Bir bebeğe sahip olacaksanız her konuda bebekle ilgili her konuda daha doğrusu bilgi sahibi olmakta fayda var. "Bebekler için hangi temizlik ürünleri kullanılmalı" konu önem arz ediyor dilerseniz aşağıdan bakabilirsiniz.

Geri