Bioenerji nedir ve nasıl uygulanır?

deniz-07

Rüya Tabiri Editörü
Bioenerji nedir ve nasıl uygulanır?
Selam meleklerim..şimdi size tekniğini öğrendiğim ve uyguladığım bioenerji hakkında bilgi vereceğimm.Bioenerji herkezde bulunan vücudun dış etkenlere karşı korunmasını sağlayan bir kalkandır.Bioenerji bazı kişilerle kendine yetecek kadar bulunur bazılarında kendine ve kendinden başkalarına verecek kadar çok bulunur.Bunu kullanmayı bilinler hasta olan kişinin bazı hastalıklarını geçirebilirler.Ayrıca bu kişilerin ikna etme yeteneğide çok fazladır.İyilerştirebilecekleri hastalıklar baş ağrısı,eklem ağrıları ayrıca pisikolojik olarakda morel verebilirler siniri ve stresi çekebilirler.

Nasıl uygulanır?

Öncelikle eller sıcak olmalı.Enerjinin geçişi hissetmek için daha sonra parmaklar birbirine birleştirilir ve avuca doğru hafifce bükülür.Bu sırada parmakların arası açık olmamalıdır.Daha sonra hastanın neresi ağrıyorsa eller ağrıyan yere götürülür ve ağrıyan yer 2 avucun ortasında kalır bu sırada hastayla temas olmamalıdır.
2-3cm kadar avuclar ilerde tutulur ve yavaş yavaş enerji aktarılır enerjinin hastaya aktarılabilmesi için bazı kelimeler söylenir.Örneğin hastanın başı ağrıyor baş ağrısını geçirmek için "şuanda<isim>başının ağrısı geçiyor başındaki negatif enerjiyi çekiyorum" kelimeleri tekrar tekrar söylenir.Ellerinizde elektriklenme hissetmeye başlarsanız işe yarıyor demektir eğer hissetmiyorsanız az daha çaba harcayın.Ellerinizdeki elektriklenme geçmeden aynı kelimeleri tekrarlayın her seferinde ne zaman elinizdeki elektriklenme geçti hemen ellerinİZİ yıkayın,toprağa sürtün,silkeleyin bunların amacı enerjinin size geçmemesidir aksi halde başınız kolunuz ağrıyabilir.Zararları vardır ellerinizi silkelemezseniz sizede ağrı gelebilir..En çok faydalı olduğu hastalıklara gelince; bunlar boyun, sırt, baş ve bel ağrılarıdır. Psikolojik olarak da; yorgunluk- bitkinlik, depresyon, uyku bozuklukları, sinirlilik hali ve strestir...
Ben bu uygulamayı yaparken ayriyetten içimden dualar okuyup manevi enerjiyi aktarırımm.Tabii ki hastada iyileşeğini,Allahın izniyle şifa bulacağını beynine kodlamalıdır..Ben değil ikimiz başaracağız sözü muhakkak söylenmelidir...
Masaj şeklinde de yapılabilir.Derdini veren Yaradan dermanını da muhakkak vermiştir.AMENNA VE SADDAKNA.. Yaradanım kimseye dermansız dert vermesin.Sağlıklı,sıhhatli,anlamlı,uzun ömürlü bir hayat geçirmeniz temennisiyle...Allaha emanet olun...SELAM VE DUA İLE...
Enerjiniz bol, gönlünüz ferah olsun...

denizcim güzel bir konu olmuş bunu herkes yapabilirmi?

biri bana yapsa iyi olur boyun bel ve baş ağrısı çekiyorumm çok sinirde var tam benlikk keşke uzaktan yapmak mümkün olsaydı :D:D

paylaşım için teşekkürler canım

şimdi çözdüm sırrını benim başım ağrıdığında da bunu yaptım demek şıp diye geçmişti ya nasıl şoka girmiştim paylaşımın için teşekkür ederim muhakkak denicem canım ama kendime nasıl fayda sağlıcam başım ağrıdığında falan aynısını kendimizemi uygulucaz :hasta:

Uzaktan telefonla yapmak mümkün :D
Eğer enerji varsa kendinizede uygulayabilirsiniz...

Denedim veeeeeeee ..e. .e..e.e.e .e. olmaaaa ( yazar derin bir uykuya dal ) buda çarpı ) LA NE OL i i i i i Anaaaaaaaaa m bana da bişeyle oluy

uzaktan yapmak mümkün çünkü 3.500 km öteden ben o enerjiyi hissetmiştim.

Bio enerji aktarimi uzaklik tanimaz.kozmik enerji aktarimi olduğundan dolayı enerji isim hiziyla hareket eder.rusyadaki bazi uzmanlarin ABD deki hastalarini mesafe taninaksizin iyileştirdiklerini okumuştum.

Bende bio enerji kurslarına gideceğim iki günlük eğitim veriliyor sonra ice gelişirse bende bu işi yaparım.isallah baya hastalığa faydası varmış bakalım

Geri