1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    28

Bir afrikalı çocuğun hikayesi...

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

afrika çocuğu afrikalı çocukların hayatı
    O zamanlar robot fuarı vardı,milyon dolarlık robotlar ve 100 dolarlık köleler aynı sahnedeydi,küçük çocukta satılmak için sahnedeydi ve fiyatıda 100 dolardı ilk önce robot gösterisi başladırobotlar bazı engelleri geçemiyordu,tam bu anda çocuk engelleri 2 şer 3er geçerek kendini satan adamın yanına geldi ve sordu: -Bu robotların fiyatı nekadar?
    -4 Milyon dolar
    -Peki benim fiyatım?
    -100 Dolar.dedi ve çocukda:
    -Ama bn onların yapamadıklarını yapa biliyorum dedi ve adamada ders verdi,adam bu olay üstüne tüm köleleri serbest etti ​

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir afrikalı çocuğun hikayesi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir aşk hikayesi...

bir aşk hikayesi...

bir aşk hikayesi... Dondurucu soğukta bir an önce evime varabilmek için hızla yürürken, ayağımın ucunda bir cüzdan gördüm.. Hemen aldım. Sahibini gösteren bir kimlik vardır diye acele acele açtım.. İçinde üç dolar ve sararıp kat yerleri yıpranmış eski bir zarftan başka birşey yoktu... Sol üst köşede yalnızca gönderenin adresi, alıcı adresi yerinde bir posta kutusu numarası vardı. Bir ipucu...
  2. Bir afrikalı çocuğun hikayesi

Bir afrikalı çocuğun hikayesi

O zamanlar robot fuarı vardı,milyon dolarlık robotlar ve 100 dolarlık köleler aynı sahnedeydi,küçük çocukta satılmak için sahnedeydi ve fiyatıda 100 dolardı ilk önce robot gösterisi başladırobotlar bazı engelleri geçemiyordu,tam bu anda çocuk engelleri 2 şer 3er geçerek kendini satan adamın yanına geldi ve sordu: -Bu robotların fiyatı nekadar? -4 Milyon dolar -Peki benim fiyatım? -100...
  3. Çocuk hikayesi : Yoksul oduncu

Çocuk hikayesi : Yoksul oduncu

yoksul aile hikayesi yoksul oduncu hikayesi oduncunun çocukları oduncunun kızı oduncu hikayesinin özeti Yoksul bir oduncu, ıssız bir ormanın kıyısındaki küçük bir kulübede karısı ve üç kızıyla birlikte oturuyormuş. Bir sabah yine işine giderken karısına demiş ki "Bugün öğle yemeğimi büyük kızla ormana gönder. Çünkü öğleye kadar işimi bitiremeyeceğim. Kız yolunu şaşırmasın diye yanıma...
  4. Bir kirmizi gülün hikayesi

Bir kirmizi gülün hikayesi

güllerle ilgili sözler bakışlarla ilgili güzel sözler bakışlarla bakışla kırmızı gülün hikayesi Bir delikanlı güzel bir kıza ölümüne sevdalanış...Yüreği daha fazla dayanamaz olmuş onu uzaklardan seyretmeye.Birgün o adını bile henüz bilmediği,dış görünüşünden başka hayatı hakkında hiç bir bilgi edinmediği o genç güzel kızın yolunu kesip durdurmuş delikanlı. Güzel kız azarlayıcı ve manidar...
  5. Bir kürtaj hikayesi ...

Bir kürtaj hikayesi ...

5 Ekim:Bugün var edildim. Buradayim. Varim. Müthis bir duygu bu. Var oldugumu henüz annem ve babam bilmiyor. Bir elma çekirdeginden bile küçügüm. Ama ne de olsa, ben benim. Varim ya! Bu bana yetiyor. Henüz bedenim belli belirsiz, yüzüm yok ama, varligimi ve benligimi hissedebiliyorum. Bir kiz olacagim ve baharda çiçekleri sevecegim. 19 Ekim:Biraz büyüdüm. Kimildamam mümkün degil. Annem henüz...

Sayfayı Paylaş