Bir "BEN" Kaybettim ya "SEN"de Onu arıyorum..

kaprisli

Yeni Üye
Üye
Bir "BEN" Kaybettim ya "SEN"de Onu arıyorum..
onu arıyorum
Yazıyorum yine "SANA", yazıyorum yine bendeki "CAN'a"...

Bir zamanlar deli dolu yasardım ya zamanı en içten; işte yine aynı o zamanlarıma döndüm sanki... Neler oluyor, neler geçiyor haberim bile olmuyor artık. ...Ve kaybedişlerim başlamıştı, "SEN'i" kaybettikten sonra neredeyse hiçbir şeyim kalmadı elimde, gönlümde... Biliyor musun, sigaraya bile başladım bu sensizliğimde. Belki kızacaksın bana ama, dayanamıyorum artık...
Çare olarak görmesem bile, dumanı içime cektiğimde aldıgım o haz beni BEN'den götürüyor bunu iyi biliyorum, her ne kadar seni unutamasam da...

...Ve kahrediyorum her gecen saniye kendimi, acılara bürünmüş yüreğimi daha da acıya sürüklüyorum sensiz gecen bu günlerimde... Pişmanlıgım artmış olsa bile, geri döndüremez artık hiçbirşeyi geriye... Biliyorum, ve farkındayım sevdigim... Belki, böyle olması gerekmezdi hayatlarımızın bu şekilde ilerlemesi, belki de... Bilemiyorum...

Masamın köşesine koydugum, gönlümün tam ortasında yer ettiğim fotografına bakıp bakıp duruyorum hep. Eski günlerim aklıma geliyor birden, ne cok sevdigimi, ne de cok agladıgım zamanları getiriyorum birbir aklıma... Şimdi neredesin, ne haldesin inan ki hiç bilmiyorum sevdigim... Belki uzaklardasın, belki de bana bir o kadar yakınsın... Yine bunu da bilmiyorum işte, kahroluyorum...

Günden güne eriyen bu "BEN" var ya hani, sevdigim... Şimdi artık tükenmiş bir biçimdeyim... Bir çöp gibi en ücra köşeye terkedilmiş gibiyim... Yalnızlık öyle çok zor ki; "Allah'a mahsustur..." diye bosuna denmemiş onu anladım... Artık tahammül edemiyorum ne sensizliğe ne senin sevgisiz bırakışına... Ve gidiyorum, ardıma bile bakmadan... Cercevelettirdiğim fotografını da yanıma alarak gidiyorum...

Bekliyorum... "O" yerde, "O" sokakta... "O" şarkıyı dinlerken, gelecegin o anı bekliyorum sevdiğim...

Unutma; Ne kalemim susacak, ne de bu ayaklarım sana gelirken duracak...

alıntı

Biliyor musun, sigaraya bile başladım bu sensizliğimde. Belki kızacaksın bana ama, dayanamıyorum artık...
Bekliyorum... "O" yerde, "O" sokakta... "O" şarkıyı dinlerken, gelecegin o anı bekliyorum sevdiğim...

harikaydı.Daha ne denir ki.:)emeğine yüreğine sağlık kuzum=(

Geri