bir bilene sormam lazım

etğa

Yeni Üye
Üye
bir bilene sormam lazım
selam sevgili melekler benim bir fikre ihtiyacım var benim mesleğim yok dışardan okuyorum çalışamıyorum iki yaşında kızım var iç çamaşırı alıp satmak istiyorum ama kararsızım ne olur yardım edin bir fikir verin nasıl olur acaba bilmiyorum:sütyen::sütyen::sütyen::sütyen:

iç camasırı rısklı ıs....bızım kendımıze aıt ıccamasırı dukkanımız vardı dukkan olmasına ragmen ıyı degıldı satıslar....eger denemek ıstersen dene ama cok tutacagını zannetmıyorum...hanı bıseyler satmak ıstersen avon,orıflame gbı kzmetık markalarından bırını satabılırsın yada temızlık markaları var bılındık onlarla gorusup satıs elemanı olabılırsın....

selam sevgili melekler benim bir fikre ihtiyacım var benim mesleğim yok dışardan okuyorum çalışamıyorum iki yaşında kızım var iç çamaşırı alıp satmak istiyorum ama kararsızım ne olur yardım edin bir fikir verin nasıl olur acaba bilmiyorum:sütyen::sütyen::sütyen::sütyen:
canımm aramıza hoş geldinn.kızınıda allah bağışlasınn.canımm bence işin iyisi kötüsü olmaz ama iyice araştır sonra başla allah yardım eder inşallah.

kolay gelsın oncelıkle fıkrınız cok guzel ama bıraz zor gıbı onun yyanına bıraz kozmatık bırazda toka,taçlar vs... gıbı sus pus arac gereclerını de katarsanız cok daha kolay ve guzel olur.tabı benım nacızane fıkrım kolay gelsın sevgılır..

bence bu işlerde cevre de önemli.ben mesela avon temsilcisiyim ama cevrem geniş olmadıgı için ancak kendi ihtiyacımı alıyorum.ayrıca yakın cevremdekilerde cok uyanık bu konuda,bize de sana gelen fiyatla getir diyolar.yani benim hiç karım yok kesinlikle,ama zaten ben kendi ihtiyaclarım için temsilci olmustum.Ama siz de durum öyle değil belli ki.eger cevrenize güveniyosanız denemek de fayda var ama sadece iç çamasırıyla sınırlı tutmayın.nur_nur_nur arkadasıma katılıyorum,yanında kozmetik,toka falan da satmaya calısın.basta cok az sayıda alın,hangisine talebin daha fazla oldugunu görmek için.ama dediğim gibi cevrenin geniş olması cok önemli,sınırlı sayıdaki cevreyle sadece 1,2 sefer yapabilirsiniz satıs.inş Allah gönlünüze göre verir.

evet böyle birşeye baslayacaksan ilk önce cevre gerekir.benim tanıdığım vardı lif vs tülbent oyası yapıp satıyordu sigara ve ekmek parasını cıkarıyordu hobi gibi eşine yardım olarak ve bayada satmıştı.arkadasın dediği gibi cevre cok önemli.gerci ic camasırıda ihtiyactır mahallede yasıyorsan cevrendekilere satarak baslarsın.ic camasırında çeşitte fazla olmalı mesela bayanlara göre gecelik vs.hoslarına gider almaya calısırlar dene bence :D

Geri