bir dua lütfen

Allah yardımcınız olsun cnm inş bebeğide sağlıkla dünyaya gelir kendide sağlığına kavuşur Allah sizlerede eşine de sabırlar versin.
Şu an içimde emin ol sanki doğumda anneye de bebeğede bişey olmucakmış gibi geliyo öyle hissettim ama inan seni rahatlatmak için değil hissetteğimi söylüyorum.
Allah size ve bu durumdaki herkese yardımcı olsun...Allah sizinle birlikte olsun... Rabbim herkesin duasını kabul etsin. (Amin)

Allah yardımcınız olsun cnm inş bebeğide sağlıkla dünyaya gelir kendide sağlığına kavuşur Allah sizlerede eşine de sabırlar versin.
Şu an içimde emin ol sanki doğumda anneye de bebeğede bişey olmucakmış gibi geliyo öyle hissettim ama inan seni rahatlatmak için değil hissetteğimi söylüyorum.
Allah size ve bu durumdaki herkese yardımcı olsun...Allah sizinle birlikte olsun... Rabbim herkesin duasını kabul etsin. (Amin)

amin refracımmm aminnn beni ve bu durumu ancak sen anlayabilirsin. allahım o yavruları annesiz bırakmasın.
birbirlerinden ayırmasınnn allahı dualarımızı kabul etisn ona şifa versin yvrusunu hayırlısıyla sağ salim kucağına almak nasip etsin.(aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn)

Asim allah yardımcınız olsun rabbim annesini bebeginden bebegide inş annesiz bırakmaz eminimki herşey yolunda gitcek acil sifalar versin canım

tazemmm öncelikle çok geçmiş olsun.çok üzüldüm ama üzülmeyle elimize çok da bişi geçmiyoo..rabbim hayırlı şifalar verir inş...allah yar ve yardımcınız olsun..en kısa zamnda hem annesi hemde kuzusu sağlıklrına kavuşurlar inş..

Yüce Rabbimin izniyle hiç birşey olmucak inş.hayırlısıyla bebegini kucagına alcaktır sapasaglam sen içini ferah tut canım ...Okuyunca tüylerim diken diken oldu bende bebek istiyorum şimdi bunu okuyunca çok kötü oldum allahım onu bebegine bagışlıyacaktır butün dualarımız sizinle ...Allaha emanet ol ....

Allah açil şifalar versin biran evvel sagligna kavusur ve hayirlisinla minik yavrusunu kuçagina alir hepiniz mutlu olursunuz ins.
Allahim dualarimizi kabul etsin.

Kenzül Arş duası

Bismillahirrahmanirrahim

La ilahe illellahül melikül hakkul mübin.
La ilahe illellahül hakemül adlül metin.

Rabbüna ve rabbü abainel evvelin.

La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minez zalimin.

La ilahe illellahü vehdehu la serike leh,lehül mülkü ve lehül hamdü yuhyi ve yümitü ve hüve hayyül la yemutü ebeden biyedihil hayru veileyhil masiru ve hüve ala küllü sey´in kadir.

La ilahe illellahü sükran li ni´metih.

La ilahe illellahü ikaran bi rububiyyetih.

Ve sübhanellahi tenzihen li azametih..

Es´elükellahümme bi hakkismikel mektubi ala cenahi cibrile aleyke ya rab.

Ve bihakkismikel mektubi ala cenatubi ala cenahi cibrile aleyke ya rab.

Ve bihakkismikel mektubi ala cenahi mikaile aleyke ya rab.

Ve bihakkismikel mektubi ala cebheti israfile aleyke ya rab:

Ve bihakkismikel mektubi ala keffi azraile aleyke ya rab.

Ve bi hakkismikellezi semmeyte bihi münkeran ve nekiran aleyke ya rab.

Ve bihakkismike ve esrari ibadike aleyke ya rab.

Ve bihakkismikellezi temme bihil islamü aleyke ya rab.

Ve bihakkismikellezi telekkahü ademü lemma hebeta minel cenneti fe nadake fe lebbeyte düaehü aleyke ya rab.

Ve bihakkismikellezi nadake bihi sitü aleyke ya rab.

Ve bihakkismikellezi kavveyte bihi hameletel arsi aleyke ya rab.

Ve bihakkismikelmektubi fittevrati vel incili vezzeburi vel fürkani aleyke ya rab.

Ve bihakkismikeila münteha rahmetike ala ibadike aleyke ya rab.

Ve bihakki temami kelamike aleyke ya rab.

Ve bihakkismikellezi nadake bihi ibrahimü fecealtennara aleyhi berden ve selamen aleyke ya rab.

Ve bihakkismikellezi nadake bihi ismailü fe necceytehü minezzebhi aleyke ya rab.

Ve bihakkismikllezi nadake bihi hudü aleyke ya rab.

Ve bihakkismikellezi deake bihi ya´kubü fe ra.dedte aleyhi basarahu yusufe aleyke ya rab.

Ve bihakkismikellezi nadake bihi davüdü fe cealtehü halifeten fil ardi ve elente lehül hadide fi yedihi aleyke ya rab.

Ve bihakkismikellezi deake bihi süleymanü fe a´taytehül mülke fil ardi aleyke ya rab.

Ve bihakkismikellezi nadake bihi eyyubü fe necceytehu minel gammillezi kane fihi aleyke ya rab.

Ve bihakkismikellezi nadake bihi isebnü meryeme fe ahyeyte lehül mevta aleyke ya rab.

Ve bihakkismikellezi nadake bihi musa lemma hatabeke aletturi aleyke ya rab.

Ve bihakkismikellezi nadetke bihi asiyetümraetü fir´avne fe razaktehel cennete aleyke ya rab.

Ve bihakkismikellezi nadake bihi benu israfile lemma cavezulbahra aleyke ya rab.

Ve bihakkismikellezi nadake bihil hidiru lemma mesa alel mai aleyke ya rab.

Ve Bihakkismikellezi nadake bihi muhammedün sallallahü aleyhi ve selleme yevmel gari fe necceytehu aleyke ya rab.

Inneke entel kerimül kebiru.

Hasbünellahü ve ni´mel vekil.

Ve la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim.

Ve sallallahü ala seyyidina muhammedin ve ala alihi ve sahbihi vesellem.

Amin

Allahh hepinizden razı olsun arkadaşlar şu iki gün içinde kalp kapakçığı işlem görürse hemen bebği sezeryanle alıcaklar şuan yoğun bakımda inşallah güzel haberler alırızda bende sizinle burda mutluluğumuzuda paylaşırım.
allah tüm şifa bekleyen hastaların yardımcısı olsun ve şifa versin hepiniz çok sağolun.

"Arş-ı Azimin Rabbi olan Allahü Azîmüşşan'dan sana şifalar ihsan etmesini dilerim."
Rabbim şifa versin inş. asim mübarek cuma günü dualarımız şifa olsun inş.

Geri