Bir düş kalmak da güzel...

kördügüm

Tatlı ve Çalışkan Melek
Üye
Bir düş kalmak da güzel...
[FONT=Times New Roman, Times, serif][/FONT]

[FONT=Times New Roman, Times, serif]Bir düş kalmak da güzel gözlerinde..yine ben olmayan senleri sensizliğime sür yalın nasırlı ayaklar kervanıyla…soğuk gülüşlü sureti kalsın gel sözcüğünün..orda kalsan da yaşarım,ihanetim içimde bileklerinden kesilmiş cennet kokulu bebek bakışı..bir yağmur hiç bu kadar ateş yağmadı yalnızlığımdan önce..içimde yağmalayamadığın bir zerre kaldı,dokunma,o da külümün üstünde;ağzında ekmek tanesi taşıyan bir karıncanın ayağına bulanmış son yağmur damlası serinliği..bırakmazsın bırakışlarımı bilirim.ama sen yine de gizlice gel ne olur,senin bile haberin olmasın..çünkü "benlik" düşürdü bizi bu rengi mor,kokusu katran,ismi isyan çileye..yeniden keşfe çıkalım kaldıysa biraz daha bizi..beraber terk eyleyelim terk edişleri..Mecnunum ol sevdiğim Aslı’ya değmesin gözlerin..Leylan olayım ben de Kerem’den bana ne..[/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, serif]birliktelik birliğe dönmezse anlamsız,kaypak,buzdan bir dokunuş olur el uzatışlar..değeri elmastan çok,sertliğinden öte sözlerin;sonsuz bir zamanın ardından yankılansın,umarım o zamanda sağırdır duyuşlarım sarfı mutlak olursa birgün ayrılık dilinde..sinsi bir yılanın ölüm karasıyla sulanmış zehrini susturmazsa gayrı dağ eteklerine yuva kurmuş serçe cıvıldayışlar,çığlar düşsün üstüne,kanı,canı aşk olmayacaksa çiğ bakışlı umutlarımın..şimdiden yıkılsın hepler,kuşatılacaksa bir gün dört tarafı hiçlerle;bahçesinde zambak boy versin dilediğim kalemin..ibreti alınmayan tarihle yaşayıp tekerrürden ibaret döngüde kararan kızıl bir tarihte olacaksa çocuklarım,kanında kalsın canıma saramadan..ve..yanında olduğum halde oturtamıcaksan varlığımı içine,yokluğuma alıştır kendini yolda koşturmaya başlamadan.!!!! [/FONT]

Geri