1. beklenenbebis

  beklenenbebis Forum Okuru

  Bir elmanın iki yarısı olanlar

  Konu, 'Magazin' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

  engin akgün gamze özçelik gelinlik murat yıldırım ve eşi murat yıldırım ve eşinin düğün fotoğrafları gamze özçelik düğün Ünlülerde elbet kendi denklerini bulunca evleniyorlar hatta çocuk sahibi olup mutluluklarına mutluluk katıyorlar...
  onlardan Bir kaçı..

  Ceyda Düvenci- Engin Akgün
  < Konu Resmi..>

  Daha önce mutsuz bir evlilik geçiren Ceyda Düvenci'nin kendisinden yaşça küçük olan Ama sonunda Düvenci, hayatının büyük aşkını buldu...İsmail Hacıoğlu ile yaşadığı aşk da eleştirilmişti...
  Daha önce arkadaşı olan Engin Akgün ile evlendi... Düvenci'nin hayranları da bu evliliği "onayladı"... Düvenci ve Akgün, gösteri dünyasının en sevilen çiftlerinden biri olarak gösteriliyor şimdi.


  Mehmet Ali Alabora- Pınar Öğün < Konu Resmi..>

  Mehmet Ali Alabora, genç oyuncu Pınar Öğün ile evlendiğinde hayranlarını üzdü...
  Ama yine de Alabora'nın hayranları onları birbirine çok yakıştırdı.


  Kıvanç Kasabalı- Sedef Avcı
  < Konu Resmi..>

  Türkiye'nin birbirine en çok yakıştırılan çiftlerinden biri de Kıvanç Kasabalı ile Sedef Avcı..
  Güzelliği tescilli bu iki ünlü mutlu evlilikleriyle de göz dolduruyor.

  Mustafa Sandal- Emina Türkcan
  < Konu Resmi..>

  Mustafa Sandal uzun süre bekledi ama sonunda hayatının aşkını buldu...
  Görür görmez aşık olduğu Emina Jahovic ile olan evliliğini Yaman adını verdiği oğluyla da taçlandırdı Sandal.


  Emre Matraş- Yeşim Erçetin
  < Konu Resmi..>

  Zengin bir işadamının oğlu olan Emre Matraş, 90'lı yıllarda pop müzikte şansını denemeye karar verip sonra da ortadan kaybolmuştu.. Evlenip iki çocuk sahibi olduğu duyuldu sonra..Daha sonra da boşanıp yeni bir aşka yelken açtığı...
  Matraş uzun bir zaman sonra Ozan Orhon ile yaşadığı gürültülü evlilikle gündeme gelen Yeşim Erçetin ile Bodrum sahillerinde görüntülendi.


  Pınar Altuğ- Yağmur Atacan
  < Konu Resmi..>

  BAşlarda onlar da tepki çekmişti. Pınar Altuğ'un zaten bir sevgilisi vardı.. Ama gönül ferman dinlemedi ve rol arkadaşına aşık oldu.
  Hem bu 'aldatma' iddiaları hem de Yağmur Atacan'ın Altuğ'dan küçük olması yüzünden bu aşk çok eleştirildi.

  Ama Altuğ "kimseye hesap vermem" diye cevap verdi tüm bu iddialara... Şimdi Su adını verdikleri kızlarıyla mutlu bir hayat yaşıyorlar ve eskisi kadar da tepki çekmiyorlar.

  Demet Şener- İbrahim Kutluay
  < Konu Resmi..>

  Demet Şener bir zamanlar Türkiye'nin en çapkın ünlülerinden biriydi... Sonunda o da hayatının aşkını buldu...Başlarda İbrahim Kutluay'ı evlenmek üzere olduğu adaşı ve meslektaşından ayırdığı için çok eleştirildi..
  Ama sonra aşkı uğruna yabancı bir ülkeye gitmeyi ve hatta şöhreti bir kenara atıp ev kadını rolünü üstlenmeyi bile göze alınca tüm bu eleştiriler de unutuldu... İbrahim ve Demet Kutluay şimdi Türkiye'nin en ideal çifti olarak gösteriliyor.


  Arzum Onan- Mehmet Aslantuğ
  < Konu Resmi..>

  Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan... Onlar sanki birbirleri için yaratılmışlar..
  Güzel bir kadın ve yakışıklı bir adam... Romantik bir koca, gücünü sükunetinden alan eşi... Üstüne bir de güzeller güzeli çocukları olunca, Aslatnuğ ve Onan yıllardır Türkiye'nin örnek çifti unvanını kimseye kaptırmıyor.  Sema Şimşek- Burak Hakkı
  < Konu Resmi..>

  Sema Şimşek mankenlik yaptığı dönemde podyumların en zarif mankenlerinden biriydi.. Özel hayatını gözler önünde yaşamaması da ona artı puan kazandırıyordu.
  Sonunda gönlünün prensini yine podyum dünyasından buldu.. Burak Hakkı ile evliliğini mutlu bir biçimde sürdürüyor. Minik Rüzgar da çiftin hayatına başka bir sevinç getirdi.


  Burçin Terzi- Murat Yıldırım
  < Konu Resmi..>

  Her ne kadar Murat Yıldırım'ın hayranları başlarda Burçin Terzioğlu'na kızsalar da sonra onları birbirlerine öyle yakıştırdılar ki tüm kızgınlıklar unutuldu..
  Bİr dizi ile başlayan ve nikah masasına uzanan aşk... Biri güzel diğeri yakışıklı eşler... Ve en çok da röportajlarda birbirlerine ilişkin söyledikleri onları da imrenilerek bakılan çiftlerden biri haline getirdi.


  Gülben Ergen- Mustafa Erdoğan
  < Konu Resmi..>

  Gülben Ergen herkesin tanıdığı ünlü bir sanatçıydı... Başka aşklarıyla gündeme gelmişti.
  Sonra Dansın Sultanları ile adını duyuran Mustafa Erdoğan ile tanıştı.. Sevgili oldular, ayrıldılar.. Ama ayrı kalamayacaklarını anlayıp evlendiler... Türkiye'de milyonlarca kişinin dikkatini çeken çiftlerden biri onlar da...


  Çağla Şıkel- Emre Altuğ

  < Konu Resmi..>

  Çağla Şıkel de Emre Altuğ da birbirlerini bulana kadar kelimenin tam anlamıyla çılgın bir hayat sürdüler....
  Gösteri dünyasının ünlüleriyle gönül ilişkileri yaşayan Şıkel ve Altuğ birbirlerini bulunca zaman durdu... Minik oğulları Kuzey ile birlikte Türkiye'nin en uyumlu ünlü ailelerinden biri unvanını taşıyorlar.


  Gamze Özçelik- Uğur Pektaş
  < Konu Resmi..>

  Gamze Özçelik daha şöhretinin keyfini süremeden tatsız olaylarla gündeme gelmişti.. Sonra rol aldığı dizide Uğur Pektaş ile tanıştı..
  Önce senaryo gereği başlayan aşkları gerçeğe dönüştü. Evlenip çocuk sahibi oldular... Özçelik şu sıralar kendini evine ve çocuğuna adadı.   
Bir elmanın iki yarısı olanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. ben bir elma kurduyum

  ben bir elma kurduyum

  elma kurdu şarkısı elma kurdu şarkısı dinle dinle ben bir kurduyum ben bir kurduyum Ben bir elma kurduyum(eller açık bir şekilde birleştirilir) kıvrıla kıvrıla yürürüm(eller birleşik şekilde kıvrılma hareketi yapılır) bir elma gördüğümde (el alına koyulur bakma hareketi yapılır) hiç durmaz süzülürüm(eller birleşik olarak aşağı doğru süzülme hareketi yapılır) kırt kırtkırt kırt narinininom,kırt...
 2. İki sigorta numarası olanlar neler yapmalı?

  İki sigorta numarası olanlar neler yapmalı?

  ssk numara birleştirme sigorta birleştirme dilekçesi sigorta numarası Arkadaşlar öncelikle sigorta hizmet sürelerinizin aynı ildemi olduğuna dikkat etmelisiniz.. Şayet aynı ilde ise Bağlı bulunduğunuz İhtiyarlık sigorta kurumuna dilekçe ile başvurup, isteğinizi belirtin. Bilgisayar ortamında gerekli birleştirme yapılıp size bilgisi yazılı olarak bildirilecektir. Farklı şehirlerde...
 3. iki çocuğu olanlar bakabilir mi ?

  iki çocuğu olanlar bakabilir mi ?

  Biri 8 aylık biri 3 yaşında iki çocuğum var ve onlarla dışarı çıkmak tam bir facia. Ama hava alsınlar istiyorum ve ben de sıkılıyorum artık evde. Kendi arabam var ancak arabadan inince nasıl zaptedebilirim bilemiyorum.İki çocuklu anneler bana yardım edin siz ne yapıyorsunuz ?
 4. İkiz gebeliği olanlar belirtileriniz nelerdi?

  İkiz gebeliği olanlar belirtileriniz nelerdi?

  Çoğul gebelikler içinde en sık görülen ikiz gebeliklerdir. İkiz gebelikler doğal yollar ile oluşmuş her 80 gebeliğin 1’inde gerçekleşmektedir. Bu oran gebelik için ilaç tedavisi alanlarda ve özellikle de tüp bebek çalışmalarında daha da artmaktadır. İkizler tek yumurta ikizleri (monozigotik) ve çift yumurta ikizleri (dizigotik) olarak ikiye ayrılır. Monozigotlara "eş (identik)",...

Sayfayı Paylaş