Bir erkek kime "Kadınım" der Bir erkek kime "Kadınım" der

Bir erkek kime "Kadınım" der Bir erkek kime "Kadınım" der
Bir erkeğin hayatına kim bilir kaç kadın girer ve çıkar? Hangisine sevgilim hangisine kadınım diye hitap eder acaba? İkisinin arasında ne fark var diyeceksiniz. Çok fark var. Bir erkeğin hayatına giren kadınların hepsi sevgilidir. Ama bir tanesi vardır ki ona sadece “KADINIM” diye hitap eder. Sevgilim dediği günlerini gün ettiği hoş vakit geçirdiği bazen boşluğunu dolduran bazen hüzününü dağıtan bazen onu eğlendiren bazen onu dertlerinden uzaklaştıran ya da boş zamanlarını doldurandır. Hatta onunla evlenebilir bile. Çocukları bile olur. O artık çocuklarının annesidir. Bir insan olarak onu sever. Ona zarar gelmesini istemez. Bir zaman sevgilim dediği şimdi resmi olarak karısıdır. Bir erkek "kadınım" diye hitap ettiği zaman ona yüklediği anlam bambaşkadır. Onun içinde şevkat sevgi aşk sahiplenme kıskançlık onunla gurur duyma koruma hissi ve kimseyle paylaşamama vardır. Artık dünyaya neden geldiğini biliyordur. Hayatının anlamı vardır artık. Aradığı sadece o’dur. Onu bulmak ve onunla yaşamak için doğmuştur. Onun olmadığı bir yaşam düşünemez. Çok emindir tanrı onu sadece kendi için yaratmıştır. Dünyada bir tek o ve kendisi vardır. Onun için canını verebilir. Bu aşktan da öte bir şeydir. Bu bir tutkudur. Bu mantığın bittiği yerde başlayan bir duygudur. Bu kadınım dediği kişinin resmi nikahlı karısı olması şart değildir. Ama zaman zaman karım diye bile hitap eder.

Erkek arkadasm vajinama bosalırsa adet günumün 15 günü problem olurmu hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Neden yakışıklı erkekler yaşlı kadınları seçiyor? Neden yakışıklı erkekler yaşlı kadınları seçiyor?
Merhaba Melekler, Yaşım 30, ağabeyimin arkadaşına karşı bir hoşlantım var. Kendisini on yılda iki kere gördüm:)) Çok muhabbetimiz yok. En son düğünde beni kısa elbiseyle görünce çok etkilendi galiba, beni faceden eklemiş. Ben yanlış anlaşılırım...
Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey 1
Evlenmiş boşanmış bir erkek Evlenmiş boşanmış bir erkek
Merhaba arkadaşlar . Saygı çerçevesi içerisinde olduğu sürece her yoruma açığım. Şimdi ben 20 yaşındayım konustuğum erkek 28. Yaş konusuna takılmıyorum istediğim yaşlarda. Ama benden önce bir evlilik yapmış ve bir çocuğu var 7 yaşında. Çocuğu...
Soru-Cevap 1
Nub teorisine göre bebeğim kız mı erkek mi yardım melekler Nub teorisine göre bebeğim kız mı erkek mi yardım melekler
13 haftalık hamieyim doktorum cinsiyetini söylemedi ultrasonda görüntü var ama bana birşey söylemedi acaba fotoğrafı atsam siz gözlemlerisiniz.83400
Soru-Cevap 1
Erkek Arkadasimin derdi ne Erkek Arkadasimin derdi ne
Müsait olsa bile bana çok nadir mesaj atıyor çok ilgisiz her şeyi denedim düzelmiyor işi yoğun Ondan mi acaba ama ona keyif veren konular olunca iş miş dinlemiyor napmalym?
Soru-Cevap 0
Erkek arkadasm vajinama bosalırsa adet günumün 15 günü problem olurmu Erkek arkadasm vajinama bosalırsa adet günumün 15 günü problem olurmu
Erkek arkadasm vajinama bosalırsa adet günumün 15 günü problem olurmu
Gebelik belirtileri 3