Bir Gün Köpeğim Olursa Adını Para Koyacağım

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici

Hiç köpeğim olmadı benim kızlar daha önceden muhabbet kuşum oldu çok sevdim ama ömürleri kısaydı kimisi kaçtı kimisi öldü sonraları Jago papağanı istedim sağolsun aldı eşim papağanı hemde İstanbul'lardan getirdi taa ama ne bilim 5 tane öldü diyebilirim. Birisi intahar etti inanmazsınız birisi kaçtı birisi hastalıktan gitti sonra anladım ki kızlar benim hayvanlar ile ilgili sıkıntılarım var. Hani bazı insanlara bazı şeyler gelmez ya aynen öyle.

Artık parasız dönemlerimizdeyiz çok şükür yani ülkece bütün dünya olarak bizler badirelerden geçip duruyoruz. Korona belasının vurmadığı ekonomi vurmadığı ülke kalmadı tamam bizim ülkemiz hepsinden biraz daha fazla etkileniyor olabilir ama bizim ülkemiz biraz daha fazla etkileniyor.

Uzmanları dinlediğimizde hem doktorların korona ile söyledikleri hem de para baronlarının dedikleri şey şu. Bizleri daha kötü günlerin beklediği. Yani sağlıkla mı cebelleşeceğiz yok sa parasızlık la mı bilemiyorum kızlar. Evet başlığı böyle yazdım bu başlığı atma sebebim aşağıdaki karikatürden dolayıdır :) Bir gün diyor köpeğim olur ise adını para koyacağım Para benim köpeğim olacak :D:D

Bir gün senin neyin olsun şekerim ne yapacaksın anlat bakalım @Likapam @Mügü

birgün param olursa.jpg

Resim sosyal medyadan alınmıştır yazarı bize ulaşır ise kaldırabiliriz ya da sitesi var ise aktif link verebiliriz.

Neyi bilemiyon hayatım konuyu mu anlamadın :) Ha bide sana izahat yapak ne anladıysan onu yaz :D:D Paran diyorum var mı bende yok olsa köpeeen olsun diyorum hahaha

Şok şok şok @Mügü İhtiyarı eşi ile emekli maaşlarını çekerkene görüntülendi şooook :D:D
Chakaaaal emekli olmuş maaş yiyor bide diyor ben emekli deelim diye yakalanırsın işte böyle hahaha
mugu ve esi.jpg

Geri