Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir haftada bir beden incelten diyet var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya of ya meleklerim offff, izne çıkıyorum 10 gün sonra ama geçen seneki bikinimi giydiğimde bir beden fazlalığım olduğu ortaya çıktı. Bana bir haftada bir beden incelden bir tavsiye ne bileyim bir diyet listeniz var ise verir misiniz ? Acil yaa lütfeeeeeeeen ühüüüü :S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir haftada bir beden incelten diyet var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir maskem var benim

Bir maskem var benim

. Yine gece oldu, yine bir gün bitti ve ben yine kendimle başbaşa kaldım. Bir maskem var benim. Sabahları onsuz evden çıkmadığım, geceleri yatağımda başbaşa kalana kadar çıkarmadığım bir maskem var. Adı mı ne? Adı : MUTLULUK! Taktığımda kahkalara boğulduğum, tadından gözlerimin dolduğu, sesinden huzur bulduğum bir maskem var. Gün geceye döndü yine. Karanlık çöktü buralara,...
  2. benim bir ismim var

benim bir ismim var

Hepimiz meleğiz..Kadınız..Kadın olmak zor...Kadın olmak güzel..Kadın olmak ....Her yönüyle kadın olmak...:)Çok güzel b ir yazı mutlaka okuyun meleklerim:) Benim bir ismim var. Kadın! Ailemin koyduğundan bile daha önce gelen bir tanım üstelik. Önce kadın. Yorulurum bazen çünkü kadınlığı taşımak zor iş. Yılgınlıklarımdan, gözyaşlarımdan, acılarımdan sıyrılıp çıkmak gerekir her yeni güne. Dik...
  3. Limon diyetliyle 7 günde bir beden incelin

Limon diyetliyle 7 günde bir beden incelin

Melişlerim bu diyet tam size göreee:) Pazar günü detoks günü Diyetinize başlamadan önce vücudunuzdaki toksinlerden kurtulmalısınız.Çünkü bu toksinler sindirim sisteminizin doğru düzgün çalışmasına engel olur.Bu kendinizi aç baraktığınız anlamına gelmiyor.Eğer detoks yapıyorum diye hiç birşey yememeye kara verdiyseniz hemen söyleyelim bu vücudunuzu temizlemez aksine daha fazla atık üretir....
  4. 1 Haftada 1 Beden İncelten Diyet

1 Haftada 1 Beden İncelten Diyet

1 haftada, 1 beden, incelten diyet, nedir, listesi, dikkat edilmesi gerekenler, ile ilgili bilgiler burada melekler Mutlaka doktor kontrolünde kilo vermeniz gerektiğini en baştan hatırlatalım melekler :) Ayrıca şunu da unutmayın ki fazla kilolular az kilolulara göre daha fazla kilo verirler. Şimdi geçelim 1 haftada 1 beden incelten diyete :) Günde en az 6 su bardağı su için. Diyet...
  5. Meryem Uzerli Bir Beden İnceldi

Meryem Uzerli Bir Beden İnceldi

meryem uzerli bir beden inceldi haberleri meleklermekanı.com O kadar çok konuşuldu ki bu Hürrem Sultan 'ı Oynayacak Meryem Uzerli Kimdir diye.. Buna cevabı verdik. Meryem Uzerli resimleri ni yine paylaştık. Yine çok konuşuldu Meryem Hanım balık etli, kilolu dendi. Peki siz yeni halini zayıflamış halini gördünüz mü ? Tatilini ailesinin yanında Almanya’da geçiren ‘Muhteşem Yüzyıl’...

Sayfayı Paylaş