BİR HAFTALIK GEBELİK BELİRTİSİ

yeniyeniden

Yeni Üye
Üye
BİR HAFTALIK GEBELİK BELİRTİSİ
ALT KARIN BÖLGESİNDE ŞİŞLİK VE BICAK SAPLANIRCASINA AĞRILAR OLUŞMAYA BAŞLADI SİZCE HAMİLELİK BELİRTİSİ OLABİLİR Mİ BİR HAFTA OLDU ERKEN Mİ PSİKOLOJİK Mİ ÇÖZEMEDİM AMA BEL AĞRIYLA KASILMALAR SIKLAŞTI .:D

Hanımlar gönüllü olarak hamile kalmak istediklerinde ya da hamile olmaktan korktuklarında, doğal olarak stres ve heyecan birbirine karışıyor. Bence stres ve heyecan hormonu salgılandığında gaz sancısını bile ayırt edemeyecek duruma geliyoruz. Ben de bazen hamilelikten korktuğum zamanlar da, ister istemez stres oluyordum ve hiç olmadığı kadar karın ağrısı, kasıkta iğne batması gibi vücudumda birçok rahatsız edici hisle karşılaşıyordum.

Ben psikolojinin çok etkisinin olduğunu düşünüyorum. En ufak bir karın ağrısını bile hamileliğe yorabilecek duruma geliyoruz. Bence hamileliğin oluşması için 1 hafta çok erken bir süre zarfı. Biraz daha sabretmek gerek. Vücudun her tepkisini hamileliğe yormak bence gereksiz bir şey; Allah herkesin gönlüne göre versin, herkesin içine sindirsin.

Erkek arkadaşımla ilişkiye girmemizin üzerinden 10 gün geçti gün içerisinde midem bulanıyor özelliklede çoğu kokulardan kusacak gibi oluyorum ilişkinin 5. gününde falan sol kasığımda ağrı oldu belimede vurdu ağrısı ama şimdi ağrı yok bazen yemek konusu bile gelince midem bulanıyor bazn iştahsız oluyorum bazende çok yiyorum hamilemiyim anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim

Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasın dan itibaren başlar. Belirtileriniz psikolojik olabilir. Adetiniz de gecikme olursa test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Merhabalar adetin biteli 6 gün oldu ama 3 gündür aşırı halsizlik var sürekli uykum geliyor 2 gündür bel agrim başladı kusma yok ama ara ara bulantim var psikolojik mi yoksa hamilemiyim

Normal adet olduysanız gebe olma ihtimaliniz yok . Kanama miktarı az gerçekleşti ise lekelenme şeklinde tedbiren gebelik testi yapın. Septomlarınız başka sağlık koşullarından da kaynaklanabilir, psikolojik olabilir.

Adetim 6 gün önce geldi normald bir hafta öncesinde ağrılarım başlardı ama ağrısız geldi 3 aylık.evliyim korunmasız olarak cinsel hayatımız var ağzımda tat bozukluğu ve karnimin alt kısmında ağrı oluyor hamile olabilirmiyim doktora da gitmek istemiyorum üzülmemek için üzerine adet görmüş olmam yüksek ihtimal mi

Adetim 6 gün önce geldi normald bir hafta öncesinde ağrılarım başlardı ama ağrısız geldi 3 aylık.evliyim korunmasız olarak cinsel hayatımız var ağzımda tat bozukluğu ve karnimin alt kısmında ağrı oluyor hamile olabilirmiyim doktora da gitmek istemiyorum üzülmemek için üzerine adet görmüş olmam yüksek ihtimal mi

Arkadaşım sen adet olup olmadığını bilmiyor musun ? Adet kanaması esnasında bir çok kadında sancı olabiliyor, sancılar her zaman olabilir de olmaya bilir de . Kanamanın miktarı her zaman ki gibiyse adet olmuşsundur. Yok küçük çaplı lekelenme şeklinde 1 pedi doldurmayacak kadar gerçekleşmiş ise yerleşme kanaması olabilir. Bunun için doktora gitmene gerek yok eczaneden gebelik testi al yap merakını gider. Sonuç pozitif çıkarsa o zaman doktora görün.

Geri