Bir iki damla adet kanaması neden olur hamile olabilir miyim?

• Konbuyu başlatan Ervabndll
  • Başlangıç tarihi
E

Ervabndll

Forum Okuru
Bir iki damla adet kanaması neden olur hamile olabilir miyim?

Bir iki damla adet kanaması Melek kadınlar kulübü bir iki damla adet oldum hamilemiyim forum'da.​

Ya kızlar bu soruyu buraya yazmak istedim arada bir aklında soru işareti olduğunda hep melekler mekanına bakıyorum ve şu anda da bir sorunum var sizinle paylaşmak istedim ben bir yıllık evliyim aslında çocuk düşünmüyoruz şu an bu ay adetim 1 ocak'ta oldu ve bir iki damla kan geldi 1 gün sürdü ve bitti bu neden olur bir iki damla adet kanamasının sebebi nedir acaba hamile olabilir miyim ayın altısı oldu normalde benim adetim bugün bitecekti ama 1 ocak'ta başladı 2 ocak'ta bitti ve bir iki damla kan geldi bu ne demek?

Merhabalar
Bir iki damla adet kanaması elbette normal değil ama bakılacak olursa eğer yumurtlama gününde korunmasız ilişkiye girildiği ise hamile olma olasılığınız da var benim size tavsiyem bir test yaptırmanız eğer teste zaten gebelik çıkmaz ise bu adet kanamasının 1 gün sürmesi ve bir iki damla sürmesi sorundur. Bunun sebeplerinden birisi hormonal dengesizlik olabilir yine Bir diyete başladıysanız egzersiz spora başladıysanız ciddi oranda etkiler yine kullandığınız ilaçlar varsa ya da polikistik over sendromu psikolojik faktörler rahimle ilgili bazı sorunlar bu kanamanın azlığına sebep olabilir gebelik yoksa sonrasına doktorunuz ne yapmanız gerektiğini zaten size söyler.

Dilerseniz sizinle ilgili olduğu için aşağıdaki bu yazıyı da paylaşmak istedim "azar azar adet görme üstüne görme midir nasıl anlayabilirim" konumuzu da dilerseniz inceleyebilirsiniz aşağıdaki linkten.

Geri