1. SUDEMİR

  SUDEMİR Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  69
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Bir Kadının Kaç Sevgilisi Olmalı?

  Konu, 'Kadınca' kısmında SUDEMİR tarafından paylaşıldı.

  Bir Kadının Kaç Sevgilisi Olmalı?

  Bir arkadaşım şöyle demişti: “ Bir kadının üç sevgilisi olmalı!” İlk duyduğumda tüylerim ürpermişti. Bunun saçma ve altı boş bir cümleden öteye gitmediğini düşünmüştüm. Sizce bir kadının kaç sevgilisi olmalı?
  [​IMG]

  Normal şartlarda herkesin vereceği cevap, elbette tek kişidir. Dinlerken ben de öyle düşündüm. Sadakati, aşkın kutsallığını ve sonuna kadar sevgiyi savunan biri olarak, tabii ki herkesin bir sevgilisi olmalıdır. Nedenini sordum. Şöyle açıkladı:
  “Kadının bir sevgilisi olmalı, kulağına aşk sözleri fısıldamalı. Kültürü, birikimi, görgüsü, vizyonu ve kalitesi ile başka bir dünyaya taşımalı. Şiirden, edebiyattan, resimden anlamalı. Kadının hiç görmediği, bilmediği bir pencere açmalı. Ruhunu beslemeli, sohbet edip tartışılacak, dertlerini, sorunlarını konuşacak ve doğru çözümler üretecek bir adam olmalı. Sevgiliden çok dost olmalı. Her halinle seven, makyajsız, pembe ayılı pijamanla dolaşırken, sana yine hayran bakan bir erkek olmalı.
  İkinci sevgili, maddi sorunları olmayan biri olmalı. Onunla gezip, eğlenip, sefa sürmelisin. Hediyelerle, çiçeklerle şımartılmalısın. Şık mekanlarda, şampanyalar içip, pahalı yaşamı tanımalısın. Kalite ve zevk ile tanıştırmalı. Para nasıl harcanır, nerede yenir, içilir, onunla görmelisin.
  Üçüncüsü, seni geceler boyu zevkin doruklarına çıkarmalı. Dokunmaktan, öpmekten, sevişmekten anlamalı. Heyecan, adrenalin ve tutku, o adamla yaşanmalı.”
  Bunları dinleyince, aldı beni bir düşünce. Acaba erkekler bu formülü daha önceden öğrenmiş olabilirler mi? Geçmişten günümüze aldatmanın ve çok eşliliğin erkekler tarafından her dönem moda olduğunu düşünürsek, sanki onlar bu işi biliyorlarmış ama bize çaktırmıyorlarmış gibi geldi.
  Peki, bu özelliklerin hepsi bir adamda olamaz mı diye sordum. Zormuş! Mantıklı fakat etik değil. Eski devirlerde olsa, biraz daha kolay olabilirdi. Bu zamanda hepimizde cep telefonu, internet gibi teknolojik donanım varken; üçünü bir arada yürütmek oldukça güç geldi bana. Tilkinin kuyrukları birbirine girer vallahi!
  Tam ikinci ile Paris’e uçmak üzere havalimanına gelmişiz, telefon çalıyor, birinci arıyor. Ne diyeceksin? Anonslar yüzünden arkadaşlarla toplantıdayız gibi saçma bir bahane de işe yaramaz. Ayrıca arayanı atlattın diyelim, yanındaki kim olduğunu sorduğunda ne cevap verilecek? Hepsine aynı lakap olmaz. Birinci, aşkım, sevgilim derken; senin kalkıp Bilmemne Bey diyecek halin de yok. Bu sırada, üçüncünün de mesaj atacağı tutar. Cebini kapatsan, ilk açtığın anda mesaj yağmaya başlar. Offf! Çok karıştı orası, ben işin içinden çıkamadım.
  Aslında hepsini biraz tebessüm edin diye yazdım. Aşkın o koyu gururu bunları kaldırmaz. Zaten bir yürek, başka birine kaydıysa; ne bedenine, ne beynine kimse dokunsun istemez kadın. Ancak bu yazıyı yazdığım gibi, yalnız ve sevgilisiz gecelerden birinde olunca insan, şeytan dürtüyor, aklıma da gelmiyor değil hani! Bir kadının üç sevgilisi olmalı! Birisi yorgun olduğu için kendi evinde uyuduğunda, onun boşluğunu dolduracak, kollarında sizi saracak diğer sevgili yedekte durmalı.
  Aman ha! Siz yine de bu yazılanlara uymayın. Ben bu gece biraz fitne fücurum. Hem benim bahanem hazır. Osmanlı geni taşıyan bir kadın olarak, harem kültürünü araştırmak istedim. Bu devirde padişah benim. Ayrıca aşk yazıyorum, acilen malzemeye ihtiyacım vardı. Kendim için bir şey istiyorsam namerdim; hepsi meslek aşkından!

   
Bir Kadının Kaç Sevgilisi Olmalı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kilonuz Kaç Olmalı?

  Kilonuz Kaç Olmalı?

  kaç kilo olmam lazım kilom kaç olmalı kac kilo olmam lazim ben kiloyum kiloyum Kilonuz Kaç Olmalı? Gelin Öğrenelim! http://www.thehealthnews.org/tr/news...al.kilonuz.htm
 2. kadınlarla ilgili bir kaç hadis-i şerif

  kadınlarla ilgili bir kaç hadis-i şerif

  hamilelikle ilgili hadisler kadınlarla ilgili hadisi şerifler kadınlar ile hadisler kadınla kadınlarla ***Ebü Hüreyre (radıyallâhu anh) anlatıyor: "Resülullah (aleyhissalâtu vesselâm) buyurdular ki: "Allaha ve ahiret gününe inanan bir kadına, bir gece ve gündüz devam edecek bir mesafeye, yanında bir mahremi olmadıkça gitmesi helâl değildir."Buhârî, Taksîru's-Salât ***Ebu...
 3. Serdar Ortaç'ın Sevgilisi Kaçtı!

  Serdar Ortaç'ın Sevgilisi Kaçtı!

  Serdar ortaç, sevgilisi, asta, neden gitti, konuları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Serdar Ortaç bir süredir Asta adında litvanyalı bir güzelle birlikteydi ancak yapılan haberler doğrultusunda Asta'nın bütün eşyaları toplayarak gitti öğrenilmiş melekler. Serdar Ortaç’ın, geçen aylarda nişanlandığı Litvanyalı sevgilisi Asta tarafından ilginç bir şekilde terk edildiği...
 4. Kan şekeri kaç olmalı?

  Kan şekeri kaç olmalı?

  Dünya çapında kronik hastalıklardaki artışın yanı sıra, diyabet de 21. yüzyılın artış gösteren hastalıklarından biri olmuştur. Şeker hastalığının ortaya çıkışında glikoz tolerans bozukluğunun, diğer bir ifadeyle gizli şekerin etkisi oldukça yüksektir. Bundan dolayı da kan şekerinin kabul edilen uluslar arası aralıkta olması büyük önem kazanmaktadır.Hastaya yemekten önce yapılan kan testinde...
 5. Sperm sayısı kaç olmalıdır?

  Sperm sayısı kaç olmalıdır?

  Erkeğin tahlil için verdiği boşalma sıvısına semen ismi verilir. Bu sıvının hepsi, spermlerden oluşmaz. Bu sıvının büyük bir kısmı, sperm hücrelerinin içinde bulunduğu plazma kısmıdır. Kısacası esas sıvı kısım burasıdır. Spermler, meninin tamamından çok az bir kısmını oluştururlar. Sıvı içerisinde bulunan spermler, mikroskop sayesinde sayılarak konsantrasyon ve toplam sperm sayısının ne olduğu...

Sayfayı Paylaş